Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

No šī gada 2. janvāra ikviens bezpilota gaisa kuģu jeb dronu operators Latvijā var iepazīties ar to objektu, virs kuriem ir aizliegti dronu lidojumi, atrašanās vietām un noteiktajiem lidojumu ierobežojumiem. Karte ar šādu informāciju ir ievietota VAS "Latvijas gaisa satiksme" (LGS) tīmekļvietnē.

 

Otrdien, 7. janvārī, Ministru Kabinets atzina par spēku zaudējušu 1995. gada 11. aprīļa Ministru kabineta rīkojumu Nr.168 “Par Latvijas Republikas Valdības un Baltkrievijas Republikas Valdības nolīgumu par dzelzceļa transporta darbību”.

 

Vērtējot gada laikā paveikto transporta jomā, Satiksmes ministrija uzsver, ka galvenās prioritātes 2019. gadā bija sabiedriskā transporta attīstības pasākumi un priekšdarbi Rail Baltica projekta turpmākai īstenošanai. Ir veikti nozīmīgi soļi, taču vēl daudz darbu priekšā, lai ne vien uzturētu, bet arī attīstītu Latvijas infrastruktūru.

 

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits 2. decembrī Briselē piedalās Eiropas Savienības Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas ministru padomes sanāksmē, lai pārrunātu ilgtspējīgu un uz cilvēkiem orientētu transporta pakalpojumu veicināšanu, kā arī panāktu vienošanos par vairākiem aktuāliem jautājumiem, tai skaitā inovatīvu risinājumu attīstību transporta sistēmas un mobilitātes uzlabošanai.

 

Pirmdien, 26.martā, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar SIA “Eiropas dzelzceļa līnijas” (EDZL) valdes locekli Andri Linužu, Attīstības un komunikācijas departamenta direktoru Agni Driksnu un Juridiskā departamenta direktori Kristīni Krūmiņu, lai pārrunātu 2017.gadā paveikto Rail Baltica projekta realizēšanā Latvijā, kā arī šogad plānotos darbus.

 

Otrdien, 6.martā, Ministru kabinets akceptēja noteikumu paketi, kas turpmāk noteiks kārtību, kādā veicami pasažieru komercpārvadājumi ar taksometriem un ar vieglo automobili. Jaunie noteikumi attieksies gan taksometriem, gan uz uzņēmējiem, kas vēlēsies pasažieru komercpārvadājumus piedāvāt, izmantojot tīmekļvietni vai mobilo lietotni kā, piemēram, „Taxify” un „Uber”.

 

Skaties konferences tiešraidi par tālvadības gaisa kuģu sistēmām (RPAS) šeit 5. un 6. martā.

 
CSDD testēšanai nodod modernizēto C kategorijas teorijas eksāmenu
Par aktualitātēm VAS “Latvijas dzelzceļš”
airBaltic sasniedz jaunu rekordu – 2019. gadā pārvadāti 5 miljoni pasažieru
Rail Baltica trases posmā caur Rīgu notiek ģeotehniskās izpētes darbi
“Eleron” uzsāk regulāros kravu pārvadājumus no Ukrainas uz Rīgu