Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Ceturtdien, 23.februārī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar valsts kapitālsabiedrības “Latvijas Jūras administrācija” (LJA) valdes priekšsēdētāju Jāni Krastiņu un pārrunāja pērn paveikto, kā arī šogad plānoto. Ministrs kopumā atzinīgi novērtēja LJA līdzšinējo darbu, kuru sekmēs arī izstrādātā un apstiprināta uzņēmuma darbības stratēģija. Vienlaikus ministrs aicināja veicināt Starptautiskās konvencijas par kuģu balasta ūdens un nosēdumu kontroli un pārvaldību ieviešanas procesu.

 

Ceturtdien, 23.februārī, Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) izsludināts Ministru kabineta (MK) noteikumu projekts, kas pilnveidos kārtību, kādā tiek veikta transportlīdzekļu valsts tehniskā apskate un transportlīdzekļu tehniskā kontrole uz ceļa.

 

Kādas ir VAS ”Latvijas pasts” attīstības un modernizācijas jaunās iniciatīvas? Kādi pasta pakalpojumu uzlabojumi veikti pēdējā pusgada laikā un kādi – plānoti turpmāk? Kā ir mainījies uzņēmuma apgrozījums pēdējā gada laikā? Kā tiek apgūti un sasniegti jauni starptautiskie tirgi, tajā skaitā Ķīna? Kādi ir nozares izaicinājumi un vīzija?

 

Otrdien, 21.februārī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar valsts kapitālsabiedrības “Pasažieru vilciens” (PV) padomes priekšsēdētāju Sandi Šteinu un valdes priekšsēdētāju Andri Lubānu un pārrunāja pērn paveikto, kā arī šogad plānoto.

 

Starptautiskās lidostas “Rīga” operatīvie dienesti, reaģējot uz piektdien, 17.februārī notikušo incidentu ar gaisa pārvadātāja “Vim Airlines” gaisa kuģi, darbojušies profesionāli un atbilstoši procedūrām, arī lidlauka tehniskās infrastruktūras darbība atbilda noteiktajām prasībām, liecina lidostā veiktais sākotnējais izvērtējums.

 

Trešdien, 15.februārī, notika Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kurā padomes locekļi diskutēja par nozares aktualitātēm.

 

Otrdien, 14.februārī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar valsts kapitālsabiedrības “Latvijas dzelzceļš” (LDz) padomes priekšsēdētāju Ansis Zeltiņu un prezidentu Edvīnu Bērziņu un pārrunāja pērn paveikto, kā arī šogad plānoto.

 
Pērn nedaudz samazinājies pārvadātāju skaits, bet pieaudzis transportlīdzekļu skaits
Autobraucēju ievērībai: šorīt 185 ziemas dienesta tehnikas vienības veic kaisīšanas darbus apledojuma likvidēšanai
Uz grants ceļiem sāk ieviest autotransporta masas ierobežojumus
Valsts ceļu tīklā atsākas būvdarbi
Aicinām autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem, jo uz ceļiem gaidāms apledojums