Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
ZIŅU ARHĪVS  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi Jautājiet - mēs atbildēsim

Jautājiet - mēs atbildēsim

Šajā mājaslapas sadaļā sniegtās atbildes ir informatīvas un nav uzskatāmas par ministrijas oficiālu viedokli. Tās tiek sniegtas atbilstoši labas pārvaldības principiem, lai nodrošinātu valsts pārvaldes iestāžu darbības caurskatāmību un atklātību. Atbildes šajā sadaļā netiek sniegtas atbilstoši Iesniegumu likumam.

1. Cik grādu temperatūrai jābūt satiksmes autobusa salonā ziemas laikā? Kur vērsties, ja autobusa vadītājs ir nelaipns?
2. Kur varu atrast informāciju par pastmarku emisiju?
3. kas vajadzīgs lai dabūtu baltās tiesības?
4. Vai vilcieniem ir lietderīgi pieturēt stacijās un pieturās, kuras parasti izmanto ļoti maz pasažieru?
5. Kas atbild par ceļiem ārpus pilsētu teritorijas?
6. Kas atbild par ceļiem pilsētu teritorijā?
 
 


Jeļena:
16.03.2016 16:24
Pašlaik notiek Valsts galvenā autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva) - Rēzekne - Daugavpils - Lietuvas robeža (Medumi) segas pārbūve. Kas atbild par ceļu satiksmes nodrošināšanu ceļu remontlaikā? Kāpēc ir padomāts par autovadītājiem, bet nav padomāts par gājējiem (gājēju drošība)? Vai gājēji ir autoceļu lietotāji? Pie ka es varu griezties, lai atrisināt šo problēmu? Paldies!
Atbilde:
25.05.2016 11:54
Lai uzzinātu precīzu informāciju par veiktajiem ceļu satiksmes drošības uzlabošanas pasākumiem konkrētās vietās, aicinām jautājumu iesūtīt VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā www.lvceli.lv atrodamajā konktakformā "Sazinies ar mums".
anna:
11.05.2016 12:36
Labdien,velejos uzzinat vai var vest riteni ar autobusu....jo daudzi soferi atsakas...kam man jautat jo rit velos vest riteni bet man ir bails ka soferis atteiksies vest.
Atbilde:
25.05.2016 10:08
Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.599 Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība velosipēdus par maksu pārvadā sabiedriskajā transportlīdzeklī, kurā ir speciāli velosipēdu turētāji. Ja šādu turētāju nav, pārvadājamo velosipēdu skaitu un to atrašanās vietu sabiedriskajā transportlīdzeklī nosaka pārvadātājs. Reģionālās nozīmes autobusi nav aprīkoti ar speciāliem velosipēdu turētājiem, tādēļ pasažierim, kurš vēlas pārvadāt velosipēdu, pirms brauciena jāsazinās ar pārvadātāju.
Dace Baranauska:
13.05.2016 10:35
Labdien! Šis jautājums radies jau sen, kāpēc Aizkrauklē pilsētas autobusam maršrutā no autostacijas uz pagastu ir viens maršruts, atpakaļ ir cits. Ja autobuss no rīta uz pagastu kursētu caur pilsētu(kā atpakaļ no pagasta) nebūtu pasažieriem kuri dodas uz darbu un arī bērniem, kuri mācās pagasta sākumskolā,jāiet liels ceļa gabals uz autoostu.
Atbilde:
25.05.2016 10:43
Maršrutu tīkls tiek veidots, ņemot vērā iedzīvotāju vajadzības, tādēļ Autotransporta direkcija, pārvadātāji un plānošanas reģioni regulāri aicina pasažierus informēt par nepieciešamību veikt grozījumus maršrutos, reisu izpildes laikos, papildu pieturvietu iekļaušanā u.tml. Līdz šim Autotransporta direkcijā netika saņemts neviens priekšlikums no iedzīvotājiem saistībā ar nepieciešamajām izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā Aizkraukles novadā. Informējam, ka Autotransporta direkcija sazināsies ar pašvaldību un pārvadātāju, lai izvērtētu nepieciešamību mainīt esošos reisus vai atklāt jaunus.
Jeļena:
10.03.2016 16:51
Pašlaik notiek Valsts galvenā autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva) - Rēzekne - Daugavpils - Lietuvas robeža (Medumi), km 156,40 – 163,05 segas pārbūve. Rakstīts, ka „projekta īstenošanas rezultātā tiks nodrošināti autoceļu lietotājiem komfortabli un droši braukšanas apstākļi”. Tas ir nākotnē, bet kas notiek šodien!? Es nejūtos droša uz ceļa, jo izrakts ceļš tā, ka cilvēks un kravas automašīna nevar blakus atrasties uz ceļa, ceļš ir šaurs (vienvirziena), ceļa apmales (kur parasti iet cilvēki) NAV. Kas atbildēs par cilvēku drošību? Arī rakstīts „rezultātā uzlabosies iedzīvotāju mobilitāte un dzīves vides kvalitāte” Gribētos uzprasīt – šodien iedzīvotājiem labu dzīves kvalitāti nevajag.!? Es pašlaik nevaru laikā tikt uz darbu – sabiedriskais transports kavē 30-40min. Man pasliktinājās veselība (saaukstēšana, nervozitāte). Jādomā arī par šodienu, ne tikai kas būs, jo līdz projekta beigām (ar tādu satiksmes nodrošināšanu) cilvēks var mirt vai palikt slims. Kam rakstīt oficiālo sūdzību? Lūdzu norādiet Latvijas iestādi, amatpersonu un ES fondu pārstāvjus, kas kontrolē projekta īstenošanu. Es saprotu – notiek remonts, kas tiešām nepieciešams, bet vajag visus apstākļus izskatīt, pārdomāt. Paldies par sapratni, ceru uz atsaucību.
Atbilde:
28.04.2016 11:07
Ikviens ceļu remonts rada zināmas neērtības iedzīvotājiem, kas izmanto remontējamo ceļu. Taču aicinām ar izpratni attiekties pret šīm īslaicīgajām neērtībām, jo pēc remontdarbu pabeigšanas uzlabosies ikviena iedzīvotāja dzīves kvalitāte un mobilitāte šajā reģionā.
Vilmārs:
11.04.2016 19:36
Labdien! Jautājums par intrešu konfliktu uzņēmumā "Latvijas Autoceļu Uzturētājs"Talsu nodaļā.Vai neveidojas interešu konflikta 1.panta 5.punkta situācija, ja amatos atrodas tuvi radinieki- Nodaļas vadītājs, darbu vadītājs un personāla vadītājs,kuri ietekmē darbu sadali, samaksu, kadru izvēli?
Atbilde:
21.04.2016 09:30
Likuma “Par interešu konflikta situācijas novēršanu valsts amatpersonu darbībā" 1.panta 5.punkta normas ir attiecināmas uz valsts amatpersonām. VAS Latvijas autoceļu uzturētājs Talsu ceļa rajona darbību vada ceļu rajona direktors (viņa prombūtnē direktora vietnieks), kurš ir valsts amatpersona iepriekš minētā likuma normu izpratnē un pieņem visus lēmumus par Talsu ceļu rajona struktūrvienību, tai skaitā Talsu nodaļas, nodarbināto personu darba samaksu un darba tiesisko attiecību jautājumiem. Talsu nodaļas vadītājs nodrošina Talsu nodaļas darbību un viņa galvenie darba pienākumi ir plānot, koordinēt un vadīt Talsu ceļu rajona Talsu nodaļas ražošanas procesu, nodrošināt tehnoloģiju ievērošanu un darbu kvalitāti, saskaņā ar normatīvajiem aktiem, t.sk., par darbu sadali. Darbu vadītāja pienākumi ir galvenokārt saistīti ar konkrētu autoceļu uzturēšanas darbu veikšanu konkrētajos objektos un galvenais pienākums ir plānot, koordinēt, organizēt un tieši vadīt darbu vadītāja iecirkņa darbinieku darbu, nodrošinot plānoto darbu izpildi, koordinēt autoceļu, ielu un citu būvju ikdienas uzturēšanu, periodisko uzturēšanu, remonta un būvniecības darbus. Personāla vadītāja Talsu ceļu rajonā nepieņem lēmumus par personāla darba samaksu vai personāla izvēli. Ņemot vērā iepriekš minēto, interešu konflikta situācija nav iespējama darbiniekiem veicot tādus amata (darba) pienākumus, ja darbinieka amats neatbilst valsts amatpersonas statusam. Cita starpā, arī Darba likums pieļauj nodarbināt vienā uzņēmumā darbiniekus, kuri ir radinieki, turklāt arī augstāk minētie amatu darba pienākumi nerada iespējamību ietekmēt Ceļu rajona direktora lēmumu pieņemšanu.
Mārtiņš Bārs:
14.03.2016 22:06
man šķiet ka jūsu sniegtā info par Saulkalni ir melīga jo ātruma ierobežojums 70km/h tur atrodas stipri vairāk ka 10 gadus un pēdējā pusgada laikā ir nācies redzēt tur avāriju ko fotoradars neatturēja jo redzot notikušo ātruma parsniegšana apšaubu ka bija kostatēta
Atbilde:
04.04.2016 11:17
Lai uzzinātu precīzu informāciju par veiktajiem ceļu satiksmes drošības uzlabošanas pasākumiem konkrētās vietās, aicinām jautājumu iesūtīt VAS "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā www.lvceli.lv atrodamajā konktakformā "Sazinies ar mums".
Sandra Miglāne:
10.03.2016 15:20
Labdien! Tā kā Lattelecom ir uzņēmums ar valsts kapitāļu daļu, kapēc šis uzņēmums vienīgais ar ko nākas saskarties, jau daudzu gadu garumā klientam pēķsņi paceļ vienpersoniski pakalpojuma cenu. Pirms trīs mēnešiem izvērtēju un noslēdzu par interneta pakalpojumu samaksu 10,90 EUR un ar to rēķinājos. Martā tiek atsūtīts. ka no 1.aprīļa tāda pakalpojuma nav un būs par samaksu 17,50 EUR. Zināms, ka uzņēmumam ir peļņa, bet uz klientu "uzmešanas" rēķina? Cieņā Sandra Miglāne
Atbilde:
11.03.2016 14:15
Labdien, "Lattelecom" patiešām ir uzņēmums ar valsts kapitāla daļām, taču to turētājs ir VAS "Privatizācijas aģentūra". Aicinām Jūs sazināties ar pašu "Lattelecom", lai noskaidrotu tarifu kāpuma iemeslus un to pamatotību.
Mārtiņš Bārs:
08.03.2016 13:30
vai satiksmes ministrija ir kada atbildīgā grūpa vai persoma kas detalizeti analizē melnos punktus piemērs saulkalne es varētu iesniegt detalizētu aprakstu ka labot situaciju jo fotoradas nav nesis cereto rezultatu
Atbilde:
10.03.2016 10:30
Saulkalnē melnais punkts autoceļa A6 24,5. kilometrā bija līdz 2011. gadam. Tas ir novērsts, samazinot atļauto braukšanas ātrumu šī krustojuma pieejās līdz 70 km/h. Papildu nodrošinājumam ir uzstādīts stacionārs fotoradars.
Mārtiņš Bārs:
08.03.2016 13:28
Latvijā ceļa stavoklis nereti ir sastopams tada stāvoklī ka to pat nevar nosaukt par bedrainu mans piedavājums būtu izveidot ceļa zīmi liela dzeltena atstarojoša ar meniem plankumiem kur apakša varētu būt uzraksts BEZCEĻŠ AR ASVATA SEGUMU pirmais posms kur tai būtu vieta ir posms Madona-Gulbene
Atbilde:
10.03.2016 10:24
Autoceļa P37 Pļaviņas–Madona–Gulbene sakarā informējam, ka: -posma no Gulbīša līdz Gulbenei (80,43.-90,40. km) būvprojektam joprojām tiek veikta ekspertīze, būvniecības iepirkumu paredzēts izsludināt pēc tās pabeigšanas; -posmam no Dzelzavas līdz Gulbītim (71,50.-80,43. km) šogad paredzēts pabeigt būvprojekta izstrādi un atdot ekspertīzei; -posmam no Dzelzavas pagasta robežas līdz Dzelzavai (60,14.-71,50. km) tiek gatavots darba uzdevums projektēšanai; -posmam no Madonas līdz Dzelzavas pagasta robežai (42,76.-60,00. km) notiek iepirkums projektēšanai un šogad varētu sākt projekta izstrādi; -posmam no Aiviekstes līdz pagriezienam uz Jaunkalsnavu (7,37.-13,65. km) tiek gatavots darba uzdevums projektēšanai; -posmam no Pļaviņām līdz Aiviekstei (0,00.-7,37. km) šogad sāks būvprojekta izstrādi.
Mārtiņš Bārs:
08.03.2016 13:45
vai arhitektu un ceļa buvnieku izglītības trūkuma dēļ ir jāturpina būvēt melnie punkti un par attaisnojumu tam visam jauzstada fotorodari kas nerisina situaciju jo avarijas turpina notiktu
Atbilde:
10.03.2016 10:16
Satiksmes ministrija sadarbībā ar VAS "Latvijas Valsts ceļi" cenšas atrast piemērotākos un situācijai atbilstošākos risinājumus katrā konkrētajā gadījumā. Dažkārt tā ir atzīme "melnais punkts" vai fotoradara uzstādīšana.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226


Uzdodot jautājumu nav iespējams izmantot HTML elementus (piemēram: <b>, <i>, u.c.).
Tēma:  
Vārds:  
E-pasta adrese:       Vēlos saņemt atbildi individuāli
Jautājums:  
 
 

 
Autobraucēju ievērībai: starpsezonā jābūt īpaši vērīgiem uz autoceļa
Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā būs apskatāma dzelzceļa modelisma izstāde “Liliputija 2017”
Skolēnu brīvlaikā Motormuzejs Bauskā piedāvā tehniski radošās nodarbības
Remontdarbu dēļ būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Cesvainē
Ar pārvadātājiem, kas apkalpo 10 maršrutu tīkla daļas, tiks slēgts jauns līgums; iespējama iepirkuma procedūras pārtraukšana