LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš novērtē 7 gadu laikā paveikto satiksmes nozarē

Pēc septiņu gadu darba Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš atstāj amatu. Jāatzīmē, ka galvenie panākumi šajā jomā ir tranzīta un loģistikas nozares attīstība, īpašu uzsvaru liekot uz Ķīnas, Japānas un Latvijas sadarbību visaugstākajā līmenī.

Administratīvā darba vadīšana un ministrijas funkciju izpildes nodrošināšana, lielāko ekonomiku preču plūsma caur Latviju, starptautiskais tirgus un ministrijas darbības nepārtrauktības nodrošināšana valsts stratēģiskā līmenī un kā rezultāts - piesaistītas Āzijas kravas no Ķīnas, Japānas, Korejas, Indijas, Irānas un citām valstīm. Pēdējo gadu laikā kopējais kravu apgrozījums Latvijas ostās palielinājies. Savukārt aviopārvadājumos un e-komercijā sasniegti pārliecinoši rezultāti.

Pateicoties vienotam virzienam, izdevies panākt daudz labu lietu. Šajos gados satiksmes nozarē ir daudz paveikts un virziens ir skaidrs, taču, protams, transporta un sakaru jomai Latvijā noteikti vēl ir potenciāls, kur augt, un es ceru, ka jaunajai valdībai ar profesionālu nozaru speciālistu komandu izdosies veiksmīgi īstenot Ministru prezidenta valdības deklarācijā nospraustos mērķus. Esmu pateicīgs visiem sadarbības partneriem un Satiksmes ministrijas kolektīvam par mērķtiecīgu, atbildīgu un profesionālu darbu sabiedrības labā,” atzīmēja K.Ozoliņš.

Jāatzīmē, ka Satiksmes ministrijas valsts sekretāra Kaspara Ozoliņa vadībā visu šo gadu laikā pastāvīgi notika Aviācijas padomes un Loģistikas nozares padomes sēdes, kurās tika izlemti svarīgākie jautājumi un apspriestas nozares aktualitātes.

Informāciju sagatavoja:
Satiksmes ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Iveta Kancēna
29466959
komunikacijas@sam.gov.lv