LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Latvija iedrošina ciešāku loģistikas sadarbību starp kravu ekspedītoriem

No 11. līdz 13. oktobrim Globālās loģistikas alianse (GLA) Ķīnas pilsētā Šeņdžeņā rīkoja sesto Globālās loģistikas samitu. GLA samits 2018 ir globāla konference, kas sekmē attiecību veidošanu starp 128 valstu kravu ekspedītoriem. Trīs dienu pasākumu apmeklēja vairāk nekā 600 dalībnieku un viesu no 63 valstīm.

 

Satiksmes ministrs piedalās vērienīgajā Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu transporta ministru sanāksmē

Otrdien, 16. oktobrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis darba vizītes ietvaros piedalījās Ķīnas un 16 Centrālās un Austrumeiropas valstu (16+1) transporta ministru trešajā augsta līmeņa sanāksmē, kas šogad norisinās Belgradā, Serbijā. Pirmā 16+1 transporta ministru sanāksme 2016. gadā notika Rīgā.

 

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padome uzsāk darbu pie stratēģiskām prioritātēm nākamajam plānošanas periodam

Šodien, 10. oktobrī, Ministru kabineta Zaļajā zālē notika Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kuru vadīja satiksmes ministrs Uldis Augulis. LOTLP nolēma uzsākt darbu pie stratēģiskām prioritātēm nākamajam plānošanas periodam, kā arī apstiprināja kravas automašīnu vadītājiem – nerezidentiem nepieciešamo finanšu līdzekļu aprēķina metodiku.

 

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padome izskatīs ziņojumu par stratēģiskām prioritātēm nākamajam plānošanas periodam

Trešdien, 10. oktobrī, plkst. 12:00, Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kuru vadīs satiksmes ministrs Uldis Augulis.

 

Parakstīts sadarbības memorands ģenerālvienošanās veicināšanai pasta nozarē

Satiksmes ministrs Uldis Augulis un Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības (LSAB) prezidente Irēna Liepiņa šodien, 9. oktobrī, Pasaules pasta dienā, Satiksmes ministrijā (SM) parakstīja sadarbības memorandu par ģenerālvienošanās (nozares koplīguma) veicināšanu pasta nozarē.

 

Latvijas un Japānas aviācijas institūcijas vienojas par sadarbību, kas ļauj uzsākt lidojumus starp abām valstīm

Ceturtdien, 4. oktobrī, notika Satiksmes ministrijas un Japānas Zemes, infrastruktūras, transporta un tūrisma ministrijas delegāciju konsultācijas, kuru rezultātā tika parakstīts sarunu protokols par sadarbību aviācijas jomā. Protokola parakstīšana ļauj uzsākt tiešos lidojumus starp Latviju un Japānu.

 

Satiksmes ministrija aicina arodbiedrības iesaistīties dialogā par autobusu vadītāju algām

Satiksmes ministrija (SM), lai veicinātu sociālo dialogu un sarunu attīstību ar arodbiedrībām jautājumā par autobusu vadītāju algām, oktobra laikā sasauks Transporta un sakaru nozares trīspusējās sadarbības apakšpadomes sēdi.