LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Izdoti jauni noteikumi par braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanas kārtību

Valdība apstiprināja jaunus Ministru kabineta (MK) noteikumus “Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi”, kuros ir uzskaitītas pasažieru kategorijas, kas ir tiesīgas saņemt braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā, papildinot ar vienu jaunu pasažieru kategoriju – daudzbērnu ģimenes locekļi, un noteikta kārtība, kā saņemt valsts garantētu pārvadājumu pakalpojumu.

 

Uz EISI līdzfinansējumu pretendē divi projekti no Latvijas

Eiropas Komisijas izveidotā Inovāciju un komunikāciju tīklu izpildaģentūra (INEA) nosaukusi rekomendētos transporta projektus Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (EISI) līdzfinansējuma saņemšanai, tostarp divus no Latvijas iesniegtos projektu pieteikumus.

 

Pieņemti jauni pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtības noteikumi

Pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtības jaunajos noteikumos pamatā saglabāts spēkā esošais regulējums, ietverot vairākas izmaiņas salīdzinājumā ar spēkā esošajiem Ministru kabineta (MK) 2009.gada 15.septembra noteikumiem Nr.1052 “Pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtība”.

 

Satiksmes ministrija paraksta saprašanās memorandu ar Ķīnas ziņu aģentūru “Xinhua”

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš un Ķīnas ziņu aģentūras viceprezidents LIU Siyang parakstīja saprašanās memorandu par sadarbību divpusēja un daudzpusēja mēroga transporta un loģistikas sektora aktualitātēm saistītas informācijas apmaiņu un izplatīšanu.

 

Akcionāru sapulce piekrīt A/S “Pasažieru vilciens” valdes locekļa apstiprināšanai

Satiksmes ministrija kā A/S „Pasažieru vilciens” akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par valdes locekļa ievēlēšanu.

 

Augulis piedāvā Azerbaidžānai stiprināt sadarbību tranzīta, aviācijas un sakaru jomā

Otrdien, 20.jūnijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Azerbaidžānas transporta, komunikācijas un tehnoloģiju ministru Raminu Guluzade, pārrunājot abu valstu iespējas padziļināt sadarbību tranzīta, aviācijas un sakaru jomā.

 

Notiks Latvijas – Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas (SVK) sēdē

No 19. līdz 21.jūnijam, satiksmes ministrs Uldis Augulis uzturēsies darba vizītē Azerbaidžānā, kuras laikā notiks Latvijas – Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas (SVK) 7.sēdē.