LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Valdība akceptē grozījumus noteikumos par jūrnieka grāmatiņu

Ministru kabinets šodien, 20.februārī, nolēma samazināt administratīvo slogu jūrniekiem, kuri strādā uz kuģiem vai mācās, jūrnieka grāmatiņas saņemšanai.

 

Ministru kabinets akceptē Konvenciju par kuģu balasta ūdens pārvaldību

Valdības sēdē, 20.februārī, Ministru kabinets atbalstīja likumprojektu par 2004.gada Starptautisko konvenciju par kuģu balasta ūdens un nosēdumu kontroli un pārvaldību (Konvencija).

 

LOTLP atbalsta tālākai saskaņošanai indikatīvo dzelzceļa infrastruktūras attīstības plānu

Trešdien, 14.februārī, Ministru prezidenta Māra Kučinska vadībā notika Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kurā tika apspriestas tranzīta un loģistikas nozares aktualitātes.

 

Augulis: divu gadu laikā situācija transporta nozarē ir stabila, iezīmējot izaugsmes tendences

Atskatoties uz šīs valdības diviem darbības gadiem, transporta un sakaru jomā sekmīgi noritējis darbs pie iniciatīvām, kuru ietekmi izjutīs ikviens iedzīvotājs – autoceļu stāvokļa pakāpeniska un mērķtiecīga uzlabošana, pasažieru pārvadājumu pakalpojumu sakārtošana, dzelzceļa satiksmes attīstība, jauni maršruti tranzīta un aviācijas attīstībā.

 

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdē lems par aktuālo tranzīta un loģistikas nozarē

Trešdien, 14.februārī, plkst. 12:00, Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde.

 

Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālās koordinācijas padome atbalsta Rīgas centra veidošanu par Baltijas centrālā transporta mezglu

Rīgas kā Baltijas centrālā transporta mezgla īpašo statusu rosinās noteikt Nacionālās attīstības plānā nākamajam periodam un nozaru plānošanas dokumentos, izstrādājot arī priekšlikumus finansējuma piesaistei nākamajā plānošanas periodā. Uzbēruma norakšanas iespējas, velo satiksmes uzlabošana starp Daugavas labo un kreiso krastu, kā arī piekļuve Rīgas Centrālajai dzelzceļa stacijai, labiekārtojot Stacijas laukumu – par to šodien, 9.februārī, diskutēja Rail Baltica projekta Rīga pārinstitucionālas koordinācijas padome.

 

Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālās koordinācijas padome lems par pilsētas centra attīstību

Šī gada 9. februārī, plkst. 15:00 Satiksmes ministrijā, Gogoļa ielā 3, Rīgā uz kārtējo sēdi sanāk Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālas koordinācijas padome.