LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Satiksmes ministrs apmeklē Pāvilostas ostu

Satiksmes ministrs Uldis Augulis 12.augustā apmeklēja Pāvilostas ostu, lai iepazītos ar šobrīd notiekošajiem ostas mola rekonstrukcijas un  pagarināšanas darbiem. Šis ir vērienīgākais projekts Pāvilostas ostā kopš 1878 gada.

 

Latvijas-Krievijas Starpvaldību komisijas sēde

15. augustā Rīgā notiks Latvijas–Krievijas Starpvaldību komisijas (SVK) sēde. To vadīs SVK līdzpriekšsēdētāji - Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis un Krievijas Federācijas transporta ministrs Maksims Sokolovs.

 

Augulis apmeklēs Grobiņas novadu un atklās veloceļu Grobiņa - Liepāja

Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 11.augustā, dosies reģionālajā vizītē uz Grobiņu, lai tiktos ar Grobiņas novada domes vadību un pārstāvjiem, apmeklētu autoceļu remontdarbus, kā arī svinīgi atklātu jauno gājēju un veloceļu Grobiņa - Liepāja.

 

Nodod saskaņošanai Elektronisko sakaru nozares politikas plāna 2017.–2020.gadam projektu

Satiksmes ministrija (SM) sadarbībā ar elektronisko sakaru nozares dalībniekiem izstrādājusi attīstības plānošanas dokumenta “Elektronisko sakaru nozares politikas plāns 2017.–2020.gadam” projektu, kas ir īstermiņa politikas plānošanas dokuments, lai atbilstoši nozares attīstībai noteiktu sasniedzamo mērķi, rezultātus un attiecīgi rīcības virzienus un pasākumus to sasniegšanai.

 

LDz: Kravu apjoms 100,1% līmenī pret iepriekšējo gadu

Šā gada pirmajos septiņos mēnešos pa VAS “Latvijas dzelzceļš” infrastruktūru pārvadāto kravu apjoms ir saglabājies iepriekšējā gada līmenī – kopumā pārvadāti 27,2 miljoni tonnu kravu, kas ir 100,1% attiecībā pret 2016.gada janvāri-jūliju.

 

Atklās veloceliņu no Grobiņas uz Liepāju

Šā gada 11.augustā pulksten 15.00 Grobiņā, Lielā ielā 8 (laukumā pie degvielas uzpildes stacijas) notiks veloceliņa Grobiņa-Liepāja atklāšana. Šis pagaidām ir vienīgais projekts Latvijā, kad veloceliņš gan valstij piederošu ceļu izbūvēts par pašvaldības naudu.

 

Nosaka aviodrošības pasākumu īstenošanā personāla sertificēšanas kārtību

Valdībā apstiprināti noteikumi, kas noteiks sertificēšanas kārtību personālam, kas īsteno Valsts civilās aviācijas drošības programmā noteiktos pasākumus.