LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Ostu pārvaldības modeļa maiņai jāstiprina Latvijas valsts konkurētspēja kravu pārvadājumos

Atklājot šodien, 7. jūlijā, Ventspilī notiekošo diskusiju par Latvijas ostu reorganizāciju, finanšu optimizāciju un attīstības virzieniem, satiksmes ministrs Tālis Linkaits aicināja Latvijas trīs lielākās ostas strādāt pie jaunām sadarbības idejām un labākiem pakalpojumiem tranzīta nozarei.

 

Eiropas Komisija apstiprina aviokompānijas airBaltic pamatkapitāla palielināšanu

Šodien Eiropas Komisija atbalstīja Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic pamatkapitāla palielināšanu par summu līdz 250 miljoniem eiro. Valsts atbalsts palīdzēs sekmīgāk pārvarēt Covid-19 izraisīto negatīvo ietekmi uz aviokompāniju un stabilizēt nacionālo aviācijas nozari.

 

Satiksmes ministrs reģionālajā vizītē apmeklē Ludzas novadu un Rēzekni

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits šodien, 3. jūlijā, reģionālajā vizītē apmeklēja Ludzas novadu un Rēzekni. Vizītē ministrs iepazinās ar Latvijas pierobežā esošo sakaru infrastruktūru un izmantoto moderno tehnoloģiju attīstības iespējām. Tāpat viņš tikās ar Ludzas novada pašvaldības vadību un apmeklēja Rēzeknes autotransporta uzņēmumu.

 

Pasažieru komercpārvadājumi ar taksometru vai vieglo automobili

Pasažieru ievērībai, izmantojot komercpārvadājumus ar taksometru vai vieglo automobili.

 

Satiksmes ministrs: nozares attīstībā svarīga ir konstruktīva sadarbība ar uzņēmējiem

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits 2. jūlijā videokonferencē tikās ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedriem un pārrunāja vairākus aktuālus satiksmes jomas jautājumus.

 

Aviācijas nozares servisa uzņēmumiem svarīgs valsts atbalsts

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits 1. jūlijā apmeklēja gaisa kuģu ēdināšanas un apgādes pakalpojumu uzņēmumu "Airo Catering Services" Rīgas lidostā.

 

No 1.jūlija stājas spēkā virkne izmaiņu ceļu satiksmes regulējumā

1.jūlijā spēku zaudēs Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss un spēkā stājas grozījumi Ceļu satiksmes likumā, kas paredz atbildību par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē.