LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Ar jaunu VIA Latvia zīmola konceptu Latvijas transporta, tranzīta un loģistikas uzņēmumi piedalās starptautiskajā izstādē Kazahstānā.

Trešdien, 18. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis Kazahstānā, Almati piedalījās starptautiskās transporta un loģistikas izstādes “TransKazahstan/TransLogistica 2018” atklāšanas ceremonijā un starptautiskajā konferencē “Transporta un Loģistikas tirgus”. Izstādē Latvijas uzņēmumi startēja zem vienota VIA Latvia zīmola, kurš tika novērtēts kā labākais stenda dizains visā izstādē “TransKazahstan/TransLogistica 2018.

 

Satiksmes ministrija un Almati starptautiskā lidosta vienojas par turpmāku sadarbības attīstīšanu

Pirmdien, 17. septembrī, darba vizītes ietvaros Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, tiekoties ar Almati starptautiskās lidostas prezidentu Bolatu Jeržanovu, pārrunāja pašreizējo sadarbību starp Latviju un Kazahstānu, kā arī vienojās attīstīt pasažieru un kravu pārvadājumus arī nākotnē.

 

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Ķīnas uzņēmējus aicina investēt Latvijā

15. un 16. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš darba vizītes ietvaros piedalījās starptautiski nozīmīgajā 10. Ķīnas ārvalstu investīciju forumā Ķīnā, Pekinā. Tās laikā SM valsts sekretārs tikās ar Ķīnas amatpersonām un potenciāliem investoriem, aicinot investēt Latvijā.

 

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs piedalīsies Ķīnas ārvalstu investīciju izstādē Pekinā

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš no 15. līdz 16. septembrim piedalīsies 10. Ķīnas ārvalstu investīciju izstādē Ķīnā, Pekinā, prezentējot Latvijas piedāvātās iespējas augstākajām Ķīnas valsts amatpersonām un tranzīta jomas uzņēmējiem.

 

14. septembrī, Neretā, Satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalīsies autoceļa atklāšanā

Piektdien, 14. septembrī, Neretā, tiks atklāts P75 ceļa posms no Neretas līdz Lietuvas robežai (56.-60. km) un autoceļa Nereta–Sleķi (V961) posms no P73 līdz Neretai (0,0.-1,2. km).

 

Latvija un Baltkrievija vienojas par konkrētiem sadarbības mērķiem

Šodien Satiksmes ministrijā tika parakstīts Latvijas – Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos 13. sēdes protokols, vienojoties veicināt dzelzceļa un avio satiksmi starp abām valstīm. Protokolu parakstīja komisijas līdzpriekšsēdētāji satiksmes ministrs Uldis Augulis un Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministrs Anatolijs Sivaks.

 

Satiksmes ministrs apsekos būvdarbus un atklās ceļa posmu pie Līvbērzes

Piektdien, 7.septembrī plkst. 12.00 satiksmes ministrs Uldis Augulis, kopā ar VAS Latvijas Valsts ceļi pārstāvjiem iepazīsies ar būvdarbu gaitu uz autoceļa Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98), kā arī kopā ar Jelgavas novada un Līvbērzes pagasta pašvaldību vadītājiem atklās to ceļa posmu, kur darbi jau ir pabeigti.