LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Loģistikas nozares padome novērtē līdzšinējo kravu apgrozījumu pieaugumu tranzīta jomā

Trešdien, 7.novembrī, Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra Kaspara Ozoliņa vadībā notika Loģistikas nozares padomes sēde, kurā tika apspriestas tranzīta un loģistikas nozares aktualitātes, tai skaitā pārrunātas plānošanas un stratēģiskās prioritātes tranzīta nozarē nākamajā plānošanas periodā (2021.-2027.gadam).

 

Valdība apstiprina Indikatīvo dzelzceļa infrastruktūras attīstības plānu pieciem gadiem

Ministru kabinets šodien, 5. novembrī apstiprināja Satiksmes ministrijas iesniegto plāna projektu "Indikatīvais dzelzceļa infrastruktūras attīstības plāns 2018. – 2022. gadam” (Indikatīvais plāns). Pamatojoties uz Indikatīvo plānu tiks noslēgts daudzgadu līgums starp Satiksmes ministriju (SM) un valsts akciju sabiedrību “Latvijas dzelzceļš” (LDz).

 

“Pasažieru vilciens” mēneša laikā varēs paziņot jauno elektrovilcienu iepirkuma rezultātus

Līdz ar valdībā izskatīto jautājumu par elektrovilcienu iegādi AS “Pasažieru vilciens” (PV) mēneša laikā pabeigs 32 jaunu elektrovilcienu iepirkuma procesu un paziņos tā rezultātu.

 

Ar šodienu var reģistrēt automobiļus ar vadību labajā pusē ekspluatācijai Latvijā

Ar 1. novembri Latvijā atļauts reģistrēt vieglos automobiļus ar stūri labajā pusē pēc to pielāgošanas braukšanai pa brauktuves labo pusi.

 

Eiropas Savienības ministri neformālās padomes sanāksmē uzsver nepieciešamību uzlabot ceļu satiksmes drošību

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš no 29. līdz 30. oktobrim piedalījās Eiropas Savienības (ES) neformālajā un apvienotajā transporta un vides ministru padomes sanāksmē, kas norisinājās Grācā, Vīnē (Austrija).

 

CSDD peļņu novirzīs investīciju projektu realizēšanai

Ministru kabinets šodien, 30. oktobrī, apstiprināja rīkojuma projektu “Par valstij dividendēs izmaksājamo valsts akciju sabiedrības “Ceļu satiksmes drošības direkcija” peļņas daļu par 2017. gadu”, ar kuru samazināta valsts budžetā iemaksājamā peļņas daļa.

 

"Starptautiskās lidostas "Rīga"" peļņu novirzīs lidostas attīstībai

Valdība šodien, 30. oktobrī, apstiprināja rīkojuma projektus, ar kuriem VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" noteikta atšķirīga dividendēs izmaksājamā peļņas daļa par 2017. gadu un peļņas daļa periodā no 2018. līdz 2022. gadam.