LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

ES transporta ministri Rumānijā diskutēs par multimodāliem risinājumiem pārvadājumos pārejā uz klimatneitrālu ekonomiku

No šī gada 26. līdz 27. martam Bukarestē, Rumānijā, norisināsies Eiropas Savienības (ES) neformālā Transporta Ministru padomes sanāksme, kurā piedalīsies satiksmes ministrs Tālis Linkaits. ES Transporta ministri ir aicināti diskutēt par multimodalitātes virzieniem mobilitātes nākotni pārejā uz klimatneitrālu ekonomiku, transporta nozares siltumnīcefekta gāzu (SEG) emisiju samazināšanu, kā arī savienojamības veicināšanu u.c. jautājumiem.

 

Tiks precizēts nosaukums nolīgumam par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu

Ministru Kabinets (MK) otrdien, 26. martā, atbalstīja nosaukuma maiņu Eiropas valstu nolīgumam par bīstamo kravu starptautiskajiem pārvadājumiem ar autotransportu (European Agreement Concerning the International Carriage of Dangerous Goods by Road), svītrojot no nolīguma vārdu "Eiropas".

 

Aicinām uz konferenci "Mazo un vidējo ostu iespējas un izaicinājumi Baltijas jūras reģionā"

Š.g. 3. un 4. aprīlī kopīgi ar Baltijas jūras valstu padomi (BJVP) un Eiropas Komisijas Jūrlietu un zivsaimniecības ģenerāldirektorādu (DG MARE) organizē konferenci “Ilgtspējīgas jūrlietu ekonomikas attīstība: iespējas un izaicinājumi mazajām un vidējām ostām Baltijas jūras reģionā”

 

Satiksmes ministrijas 2019.gada budžeta prioritātes un sabiedrības ieguvumi

Šodien, 20.martā Saeima pirmajā lasījumā atbalstīja 2019.gada valsts budžeta projektu, no kuriem 449,7 milj. euro ir Satiksmes ministrijas (SM) budžets 2019.gadam.

 

Mopēda vadīšanas eksāmens notiks ceļu satiksmē

Nolūkā pilnvērtīgi pārliecināties par mopēdu vadītāju iemaņām un prasmēm, no šī gada 1. aprīļa tiks ieviests eksāmena posms - transportlīdzekļa vadīšana ceļu satiksmē. To paredz Ministru Kabineta (MK) otrdien, 19. martā, atbalstītie grozījumi "Transportlīdzekļu vadītāja tiesību iegūšanas un atjaunošanas kārtība un vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas, atjaunošanas un iznīcināšanas kārtība”.

 

Konferencē “eCOM360” Satiksmes ministrija prezentē iespējas loģistikas biznesā un e-komercijā

Starptautiskā E-komercijas konferencē “eCOM360” Satiksmes ministrijas (SM) Tranzīta politikas departamenta direktors Andris Maldups prezentēja Latvijas piedāvātās iespējas loģistikas biznesa attīstībā un sasniegumus e-komercijā.

 

Rīgā tiekas Ziemeļu dimensijas Transporta un Loģistikas partnerības valstis

Šī gada 12. un 13. martā, Rīgā tikās Ziemeļu dimensijas (ZD) Transporta un Loģistikas partnerības valstu pārstāvji, lai pārrunātu līdzšinējo pieredzi Eirāzijas pārvadājumos un vienotos par jaunām sadarbības iespējām. 2019. gadā Latvija prezidē ZD Transporta un Loģistikas partnerības vadības komitejā.