Jaunumi

Saskaņā ar 12. marta Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 par ārkārtējās situācijas izsludināšanu satiksmes ministrs var izdarīt izņēmumus, piešķirot atļaujas izpildīt starptautiskos pasažieru pārvadājumus ārkārtējās situācijas laikā.

 

Satiksmes ministrija aicina pašvaldības pieteikties Eiropas Komisijas izsludinātajā konkursā WiFi4EU finansējuma garantijas kuponiem ("vaučeriem") 15 000 EUR vērtībā. Kupons ļaus uzvarējušajām pašvaldībām izveidot bezmaksas Wi-Fi tīklus publiskās telpās.

 

Šodien valdība apstiprināja Satiksmes ministrijas izstrādātos grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kuru mērķis ir paredzēt kārtību elektroskrejriteņu iekļaušanai ceļu satiksmē.

 

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits šodien videokonferencē ar Gruzijas ekonomikas un ilgtspējīgas attīstības ministri Natelu Turnavu (Natela Turnava) pārrunāja iespēju atjaunot pasažieru pārvadājumus starp abām valstīm.

 

Rīga. Ar Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas speciālo atļauju airBaltic 25. maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Amsterdamu, savukārt no 1. jūnija – Hamburgu, 8. jūnija – Vīni un no 9. jūnija – Diseldorfu.

 

Rīga. Ar Latvijas Republikas Satiksmes ministrijas speciālo atļauju airBaltic 2020. gada 25. maijā atsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Helsinkiem un Minheni, bet no 2020. gada 1. jūnija lidojumus no Rīgas uz Berlīni.

 

Šodien Ministru (MK) kabinetā akceptētais informatīvais ziņojums paredz Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu un Kohēzijas fonda finansējuma pārdali un risinājumus Covid-19 seku mazināšanai satiksmes jomā. Informatīvais ziņojums iezīmē priekšlikumus projektiem transporta jomā 283 miljonu eiro apmērā.