LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

2019.gada aprīlī darbu sāks jauna Rīgas pasta nodaļa tirdzniecības centrā Akropole

2019.gada 4.aprīlī darbu sāks jau četrdesmit trešā pasta nodaļa Rīgā – tā būs Rīgas 33.pasta nodaļa, kas atradīsies jaunajā tirdzniecības centrā Akropole Maskavas ielā 257b. Jaunā pasta nodaļa sniegs visa veida pasta pakalpojumus, izņemot sūtījumu izsniegšanu, kam tirdzniecības centru telpas nav funkcionāli piemērotas. Nodaļai būs mūsdienīgs dizains ar atvērtā tipa plānojumu, kas sniegs iespēju klientiem ērti aplūkot un iegādāties nepieciešamās preces – drukātos preses izdevumus, pastkartes, sūtījumu taru.

Jaunas pasta nodaļas izveide Rīgā saistīta ar prognozējamo klientu plūsmu konkrētajā teritorijā. Nodaļas indekss atbilstoši tās numerācijai būs LV-1033.

Plānots, ka jaunajā nodaļā tiks izveidotas divas jaunas pasta operatoru darbavietas un tā būs aprīkota ar modernām kases sistēmām, elektroniskajām parakstu ierīcēm, jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļiem un klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas nodrošina iespēju pakalpojumiem nodaļā pieteikties arī attālināti no Latvijas Pasta mobilās lietotnes.

Nodaļas pamatfunkcija būs pilna spektra pasta pakalpojumu sniegšana moderna un funkcionāla dizaina telpās ar atvērtu plānojumu, nodrošinot ērtu pārskatāmību un preču pieejamību klientiem īpaši izveidotos stendos, liekot uzsvaru uz tradicionālu pasta preču sortimentu – pastkartēm, preses izdevumiem, dažāda veida iepakojumu taru u.tml. Ievērojot tidzniecības centru darba specifiku, nodaļai nebūs sūtījumu izsniegšanas funkciju.

Atbilstoši tirdzniecības centra darbalaikam jaunā Rīgas 33.pasta nodaļa strādās katru dienu no plkst.10 līdz 22.

Latvijas Pasts pēdējos trīs gados aktīvi īsteno klientu ērtību un vides uzlabošanas projektus dažādās pasta nodaļās visā Latvijā.

Plānoto jaunās Rīgas 33.pasta nodaļas vizuālo risinājumu iespējams aplūkot te.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts