LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

AS “Pasažieru vilciens” aicina laikus iegādāties biļetes uz Pāvesta Franciska vizītes laikā norīkotajiem vilcieniem

Ņemot vērā, ka autobraucējiem jārēķinās ar ilgāku ceļā pavadīto laiku, intensīvu satiksmi un remontdarbiem ceļā uz Aglonu, aicinām izmantot iespēju nokļūt uz Pāvesta Franciska celebrētu Svēto Misi ar vilcienu. “Pasažieru vilciens” 24. septembrī ir norīkojis kopā sešus vilcienu reisus no Rīgas uz Aglonu un atpakaļ. Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti vilcienu biļetes iegādāties laikus, jo vietu skaits vilcienos ir ierobežots un vilcienos būs pieejamas tikai sēdvietas.

Turpinās biļešu iepriekšpārdošana uz visiem vilcienu reisiem, kas norīkoti 24. septembrī no Rīgas uz Aglonu un atpakaļ.

No Rīgas stacijas 24. septembrī vilcieni aties:

· plkst. 06:47 un Aglonā ienāks plkst. 10:50;

· plkst. 07:40 un Aglonā ienāks plkst. 11:55;

· plkst. 09:02 un Aglonā ienāks plkst. 12:51.

No Aglonas stacijas 24. septembrī vilcieni aties:

· plkst. 20:30 un Rīgā ienāks plkst. 00:13;

· plkst. 21:30 un Rīgā ienāks plkst. 01:10;

· plkst. 22:30 un Rīgā ienāks plkst. 02:02.

Biļetes ir iespējams iegādāties “Pasažieru vilciena” mājaslapā, mobilajā lietotnē, kā arī biļešu kasēs. Pasažieri vilciena biļetes var arī iepriekš rezervēt,zvanot pa tālruni uz 90001222 (maksa par zvanu ir 0,52EUR/min ar PVN) katru dienu no plkst. 7:00 – 19:00. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā45 minūtes pirms vilciena atiešanas!

Lūdzam pasažierus ņemt vērā, ka turpceļā uz reisiem (izņemot vilcienu ar atiešanas laiku no Rīgas plkst. 7:40) biļetes būs iespējams iegādāties tikai līdz galamērķim Aglona, savukārt atpakaļceļam – visos minētajos reisos - tikai no Aglonas līdz vajadzīgajam galamērķim.

Apmeklētāju ērtībām nokļūšanai galamērķī vilcienu kursēšanas grafikam tiks pieskaņoti bezmaksas autobusi no un uz Aglonas dzelzceļa staciju. Aicinām pasažierus pēc Svētās Mises beigām sagaidīt savam vilciena reisam pieskaņoto autobusu, jo arī autobusos vietu skaits ir ierobežots.

Savukārt naktī pēc vilcienu Aglona – Rīga pienākšanas “Rīgas satiksme” visu vilcienu pienākšanai ir pielāgojusi papildu autobusus un trolejbusus uz Rīgas mikrorajoniem. Informācija par šiem sarakstiem un maršrutiem būs izvietota vilcienos, kā arī pieejama šeit: https://www.rigassatiksme.lv/lv/

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009
E-pasts:agnese.licite@pv.lv