LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Vasaras periodā no Rīgas uz Jūrmalu un otrādi tiks nodrošināti 28 papildu reisi

Ņemot vērā, ka silto laikapstākļu dēļ ir palielinājies pārvadāto pasažieru skaits virzienā no Rīgas līdz Jūrmalai, no pirmdienas, 2018.gada 6.augusta, maršrutā Nr.7020 Rīga–Jaunķemeri un Nr.7023 Rīga–Sloka tiks atklāti kopumā 28 jauni reisi. Plānots, ka papildu reisi tiks nodrošināti katru dienu līdz 31.augustam.

Turpmāk vasaras periodā, no 1.jūnija līdz 31.augustam, maršrutā Nr.7020 Rīga–Jaunķemeri tiks nodrošināti 14 papildu reisi – septiņi vienā virzienā un septiņi otrā virzienā. Šī maršruta autobusi brauks pāri Vanšu tiltam Rīgā. Vasaras laikā 14 papildu reisi tiks izpildīti arī maršrutā Nr.7023 Rīga–Sloka, un šī maršruta autobusi kursēs pāri Salu tiltam Rīgā.

Detalizētāka informācija par papildu reisu kursēšanas laiku no 6.līdz 31.augustam (turpmākajos gados – no 1.jūnija līdz 31.augustam) pieejama šeit.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Papildu informācijai:
Zane Plone,
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: + 37167686485; + 371 28627003
E-pasts: zane.plone@atd.lv
twitter.com/ATD_LV ; facebook.com/AutotransportaDirekcija