LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Latvijas Pasta Eksprespasts 2018.g. 1.ceturksnī - modernizācija, augoši ieņēmumi un sūtījumu apjomi

Latvijas Pasta Eksprespasts, kas specializējas kurjerpasta pakalpojumu sniegšanā, 2018.gada pirmajos mēnešos palielinājis gan piegādāto sūtījumu un ieņēmumu apjomu, gan apkalpoto klientu skaitu, kā arī uzlabojis klientu un kurjeru ērtības, nodrošinot sūtījumu izsniegšanas un klientu parakstu digitālu reģistrāciju, izveidojot mūsdienīgu interneta mājas lapu, atjaunojot sūtījumu piegādēm izmantoto autoparku un radot vizuāli un funkcionāli jaunu darba ietērpu visiem kurjeriem.

E-komercijas sūtījumi ir viens no augošākajiem Latvijas Pasta pakalpojumu segmentiem, un to apliecina arī Latvijas Pasta kurjerpakalpojumu sniedzēja Eksprespasts sūtījumu apjoma un klientu skaita pieaugums. Aktīvi modernizējot pakalpojumu un servisa kvalitāti, Latvijas Pasta Eksprespasta ieņēmumi 2018.gada 1.ceturksnī auguši par 10% salīdzinājumā ar analogu periodu 2017.gadā, savukārt klientu skaits palielinājies par 13%.

Eksprespasta klientu vidū ir visi lielākie Latvijas internetveikali, to vidū, piemēram, 220.lv, 1a.lv, Membershop.lv, RDveikals.lv u.c., un var prognozēt, ka līdz šā gada neigām to skaits palielināsies ar vairākiem specializētiem tirgotājiem. Pārrobežu sūtījumu kontekstā lielākais ienākošo sūtījumu apjoms ir no Aliexpress.com, Alibaba.com, dhgate.com, kam seko virkne citu interneta veikalu.

Veiksmīgās sadarbības pamatā ir ne tikai Latvijas Pasta nodrošinātais plašākais piegādes tīkls Latvijā, bet arī efektīvā datu apmaiņas sistēma, kas informāciju par pasūtījumiem ļauj maksimāli ātri nodot kurjeru rīcībā, un individuāli klientu apkalpošanas risinājumi. Sūtījumu izsniegšana pēc klienta izvēles tiek nodrošināta gan tieši rokās, gan kādā no vairāk nekā 500 pasta pakalpojumu sniegšanas vietām, gan arī 56 Circle-K degvielas uzpildes stacijās, kas sniedz šo servisu 24 stundas diennaktī septiņas dienas nedēļā.

Sīkāk te vai pievienotajā preses relīzē. Lūdzu, rakstiet/zvaniet, ja rodas papildu jautājumi.

Ar cieņu,
Gundega Vārpa
VAS Latvijas Pasts
Ārējo komunikāciju vadītāja
Tālr.: +371 67608505
Mob.:+ 371 26628729
facebook.com/latvijas.pasts
twitter.com/latvijas_pasts