Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Piektdien, 13. decembrī, satiksmes ministrs Tālis Linkaits sasauca pirmo darba grupas sēdi, lai vienotos par turpmāko rīcību saistībā ar Ventspils brīvostas pārvaldes turpmāko darbību. Darba grupā esošie ministri un iesaistīto institūciju vadība vienojās par jaunas kapitālsabiedrības izveidošanu, lai nodrošinātu ostas darba nepārtrauktību.

 

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits šodien sasaucis pirmo darba grupas sēdi, lai vienotos par turpmāko rīcību saistībā ar Ventspils brīvostas darbības nepārtrauktību. Mediju iespējas pēc sēdes orientējoši ap plkst. 14:00 Satiksmes ministrijas 3. stāvā. Pieteikties: 67028003 vai komunikacijas@sam.gov.lv.

 

Ceturtdien, 12. decembrī, Saeima steidzamības kārtā atbalstījusi grozījumus Likumā par ostām, kas paredz valsts pārvaldībā pārņemt Rīgas un Ventspils ostas.

 

Satiksmes ministrijas Lielajā zālē š.g. 12.decembrī plkst. 10:00 notiks Eiropas Komisijas un Platjoslas Kompetenču biroju tīkla atbalsta centra sagatavots seminārs par nākamā finanšu plānošanas periodā plānoto Eiropas savienošanas finansēšanas instrumenta (Connecting Europe Facility jeb CEF 2 Digital) atbalstu ieguldījumiem digitālajā infrastruktūrā un savienojamības veicināšanā.

 

Lai pilnībā izpildītu valsts uzņemtās saistības, kas noteiktas sabiedriskā transporta pakalpojumu līgumos 2019. gadā, Ministru kabinets otrdien, 10. decembrī, piešķīra papildu finansējumu 9 363405 eiro apmērā sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem zaudējumu kompensēšanai.

 

Lai elektronizētu pašpārvadājumu sertifikātu iekšzemes kravas pašpārvadājumiem un iekšzemes pasažieru pašpārvadājumiem ar autobusu, Ministru kabinets otrdien, 10. decembrī, apstiprināja Satiksmes ministrijas sagatavotos noteikumus "Pasažieru un kravas pašpārvadājumu veikšanas kārtība”.

 

Lai veicinātu pašvaldības ceļu un ielu ilgtspēju, kā arī sasniegtu nacionālā līmeņa mērķus transporta jomā, turpmāk mērķdotācijas pašvaldības varēs prioritāri izlietot pilsētu tranzīta autoceļiem, tiltiem un ielām, pa kurām kursē sabiedriskais transports. Vienlaikus noteikts, ka mērķdotāciju var paredzēt arī satiksmes drošības uzlabošanai.

 
Nozagti nesen uz valsts ceļiem uzstādītie atstarojošie signālstabiņi
CSDD uzsāks starptautiskā parauga vadītāja apliecību izsniegšanu
Autovadītāju ievērībai: šorīt vietām Kurzemē apledo autoceļi, strādā ziemas tehnikas.
Autovadītāju ievērībai: šorīt vietām Zemgalē un Vidzemē apledo autoceļi, strādā 44 tehnikas vienības
Gada nogales brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; pensijas un pabalstus izmaksās agrāk