Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Pasta sūtījumu piegāde Itālijas teritorijā – ierobežota un kavēta

Itālijā ieviesto koronavīrusa Covid-19 ierobežošanas pasākumu dēļ no 2020.gada 10.marta līdz 3.aprīlim vai citam vēlākam datumam visā Itālijas teritorijā ir noteikti īpaši piesardzības pasākumi, kas ietekmē visu ienākošo un izejošo sūtījumu apkalpošanas kvalitāti.

Lai veicinātu koronavīrusa Covid-19 ierobežošanu atbilstoši Itālijas valdības izsludinātajiem piesardzības pasākumiem, Itālijas pasta operators Poste Italiane no 2020.gada 10.marta līdz 3.aprīlim vai citam vēlākam datumam ievēro īpašus ierobežojumus, lai aizsargātu darbinieku un klientu veselību.

Itālijas pastā ieviesta ierobežota cilvēku saskarsme, īpaši aizsargājot personāla drošību, tāpēc būtiski samazināts loģistikas ķēdē iesaistītā darbaspēka resurss gan sūtījumu šķirošanas vietās, gan arī pasta nodaļās, ietekmējot visu pasta darbību un veiktspēju. Minētie ierobežojumi ietekmē visa veida – eksprespasta, vēstuļu korespondences un pasta paku – ienākošo un izejošo pasta sūtījumu apkalpošanas kvalitāti.

Ņemot vērā ārkārtas situāciju, Itālijas pasta operators nevar garantēt atbilstošu pasta pakalpojumu sniegšanas kvalitāti, paredzot sūtījumu piegādes kavēšanos visā valsts teritorijā līdz brīdim, kad situācija normalizēsies.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku
Informācija par tehniskās apskates staciju darba laikiem Vasarsvētkos
Turpinās zvejas laivu pārbaudes visā piekrastē