Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Līdz ar bobsleja sezonas sākumu izdod XXIII Ziemas Olimpisko spēļu medaļniekiem veltītu pastmarkas bloku

Sākoties jaunajai ziemas sporta veidu sacensību sezonai, Latvijas Pasts sadarbībā ar Latvijas Bobsleja un skeletona federāciju (LBSF) atskatās uz aizvadītā perioda lielākajiem sportiskajiem sasniegumiem un izdod pastmarkas bloku par godu 2018.gada XXIII Ziemas Olimpisko spēļu bronzas medaļniekiem – bobslejistiem Oskaram Melbārdim un Jānim Strengam. Pastmarkas bloka pirmās dienas zīmogošana paredzēta 2018.gada 1.novembrī Rīgas 50.pasta nodaļā Stacijas laukumā 2 no plkst.8 līdz 19. Pastmarka šajā pašā datumā tiks svinīgi prezentēta arī LBSF sezonas atklāšanas preses konferencē Inchape Motors Latvia BMW salonā Dārzciema ielā 64a, Rīgā, plkst.14.

Jaunais XXIII Ziemas Olimpisko spēļu Latvijas medaļniekiem veltītais pastmarkas bloks izdots 7000 eksemplāru tirāžā, bet pirmās dienas aploksnes tirāža ir 1000 eksemplāru. Pastmarkas nominālvērtība ir € 3,06, kas atbilst vēstuļu ar svaru virs 2 kilogramiem sūtīšanas izmaksām Latvijas teritorijā un vēstuļu ar svaru virs 250 gramu sūtīšanas izmaksām uz citām pasaules valstīm.

Uz pastmarkas fiksēts abu medaļas ieguvēju O.Melbārža un J.Strengas fotomirklis no godalgotā olimpiskā brauciena, bet pastmarkas bloka fotogrāfijā abi sportisti redzami ar iegūtajām medaļām. Pastmarku bloka un aploksnes dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

Latvijas vadošais bobsleja pilots O.Melbārdis un stūmējs J.Strenga Phjončhanas Ziemas Olimpisko spēļu divnieku sacensībās bronzas medaļu izcīnīja 2018.gada 19.februārī, un Latvijai tā bija pirmā un vienīgā medaļa šajās spēlēs.

Jaunā pastmarku bloka prezentācija iekļauta LBSF sezonas atklāšanas preses konferences darba kārtībā, piedaloties sportistiem, federācijas vadībai un Latvijas Pasta pārstāvjiem.

XXIII Ziemas Olimpiskās spēles Dienvidkorejas apgabalā Phjončhanā risinājās no 2018.gada 9. līdz 25.februārim, un tajās piedalījās gandrīz 3000 sportistu no 92 pasaules valstīm, sadalot 102 medaļu komplektus 15 ziemas sporta veidos. No Latvijas startēja 34 sportisti deviņos sporta veidos.

Latvijas Pasts tradicionāli pastmarkās izceļ vastij būtiskus sporta sasniegumus, tajā skaitā Olimpisko spēļu godalgas un to ieguvējus.

Ziemas Olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējiem veltīto pastmarku bloku un pirmās dienas aploksni iespējams aplūkot šeit.

Nākamais filatēlijas izdevums plānots 16.novembrī.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:

Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja

Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729

E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts|

 
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku