Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic iepriekšpasūtīto maltīšu apjoms pieaug par 45%

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic novērojusi būtisku ekonomiskās klases pasažieru skaita pieaugumu, kuri savā rezervācijā iekļāvuši kādu no vairāk nekā 70 maltīšu izvēlēm. 2018. gada pirmajos trīs ceturkšņos tirdzniecības apjoms, ietverot dažādus pārdošanas punktus, salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn ir palielinājies par 45%.

airBaltic lidojumu servisa vadītāja Zane Pabērza norāda: "Ēdienu iepriekšpasūtīšana ir ļoti ērts pakalpojums. Mēs redzam milzīgu potenciālu šajā segmentā, jo klientiem par saprātīgu cenu tiek piedāvāts plašs svaigu silto maltīšu, desertu un dzērienu klāsts ar vairākām pielāgošanas iespējām, no kurām izvēlēties."

"Pasažieris var pievienot maltīti savai rezervācijai līdz pat 24 stundām pirms izlidošanas. Lidojot no Rīgas, astoņas populārākās un pieprasītākās ēdienu izvēles ir pieejamas tiešsaistes reģistrācijā un Manage my Booking rīkā pat līdz stundai pirms izlidošanas," piebilst Zane Pabērza.

Populārākie ēdieni, ko airBaltic pasažieri izvēlas iepriekšpasūtīšanā, ir terijaki lasis, grilēta cūkas fileja un siera omlete. Visbiežāk pasažieri izvēlas jau iepriekš pasūtīt maltītes lidojumos no Rīgas uz Barselonu, Londonu un Parīzi. airBaltic nepārtraukti strādā pie ēdienkartes pilnveidošanas, lai nodrošinātu labāko ēdināšanas pakalpojumu praksi.

2018. gada pirmajos trīs ceturkšņos sēdvietu iepriekšrezervāciju skaits palielinājies par 29%. Visbiežāk pasažieri izvēlas rezervēt sēdvietu pie loga. Pateicoties uzlabotam kopējam komfortam un lielākiem logiem, pasažieri šo pakalpojumu visbiežāk izvēlas lidojumos, kas tiek veikti ar jaunajām Airbus A220-300 lidmašīnām. Populārākie galamērķi, uz kuriem pasažieri lidojumos rezervē sēdvietas, ir Londona, Tallina un Berlīne.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienos trīs jaunus galamērķus no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu, kā arī uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Štutgarti.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 36 lidmašīnas: 13 Airbus A220-300, 11 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:

Alise Briede, korporatīvās komunikācijas vadītāja

A/S Air Baltic Corporation

Starptautiskā lidosta “Rīga”

E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Pieaug grants ceļu posmu skaits, kuros šķīdoņa dēļ ieviesti masas ierobežojumi
Pērn pieaudzis autobusos un vilcienos pārvadāto pasažieru skaits; būtiski pārskatīts un uzlabots reģionālais maršrutu tīkls
Grozītas rekomendācijas Irānas gaisa telpas izmantošanai
Riga TechGirls un airBaltic aicina sievietes kļūt par pilotēm
2019. gadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto SOLAS kuģu skaits