Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic sasniedz augstāko klientu apmierinātības līmeni

Rīga. Latvijas lidsabiedrības airBaltic klientu noturības rādītājs, kas tiek izmantots klientu apmierinātības un lojalitātes noteikšanai apkalpojošajās sfērās, sasniedzis 73 punktus privāto klientu lokā, kas ir augsts rādītājs, liecina Kantar TNS šajā pavasarī veiktās aptaujas rezultāti. Tas ir par septiņiem punktiem vairāk nekā vidējais privāto klientu ceļojumu un atpūtas nozares apmierinātības rādītājs Eiropā. Tas ir augstākais uzrādītais airBaltic klientu noturības līmenis, apliecinot lidsabiedrības servisa kvalitāti.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): "Mūsu komanda pastāvīgi strādā, lai nodrošinātu labākos iespējamos pakalpojumus mūsu klientiem. airBaltic ir ārkārtīgi būtiski, lai pasažieri būtu apmierināti. Mēs nepārtraukti pilnveidojam sniegtos pakalpojumus, lai uzlabotu ikviena ceļošanas pieredzi. Esam patiesi priecīgi redzēt, ka mūsu pūliņi uzrāda rezultātus, un airBaltic klientu noturības rādītājs pieaug."

Aptaujas rezultāti liecina, ka vietējie klienti kā airBaltic galvenās priekšrocības izceļ drošību, uzticamību un draudzīgus darbiniekus. Tāpat klienti norāda uz lidmašīnu tīrību, vieglo biļešu iegādi un reģistrāciju internetā, kā arī atzinīgi novērtē skaidro informāciju par lidojumu grafikiem un papildu pakalpojumiem.

Vienlaikus noturības rādītājs turpinājis pieaugt arī starp tranzīta pasažieriem un korporatīvajiem klientiem. Šobrīd airBaltic Baltijā ir līderis, sasniedzot ļoti augstus rezultātus korporatīvo klientu vidū (87 punktus) un partneru vidū (85 punktus).

Kopumā laikā periodā no 16. aprīļa līdz 2. maijam tika aptaujāti vairāk nekā 2 800 respondentu. Aptauju veica neatkarīga izpētes kompānija Kantar TNS.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienojusi astoņus jaunus galamērķus no Rīgas uz Malagu, Lisabonu, Splitu, Bordo, Gdaņsku, Almati, Sočiem un Kaļiņingradu. Papildus tam airBaltic sākusi tiešos lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 32 lidmašīnas: deviņas Bombardier CS300, 11 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012. gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām lidsabiedrībām pasaulē, savukārt 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta “Rīga”
E-pasts: pr@airbaltic.com

 
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku