Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padome iepazīsies ar transporta infrastruktūras projektu attīstību

Trešdien, 4.decembrī, plkst. 10:00 Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kuru vadīs padomes priekšsēdētājs, Ministru prezidents K.Kariņš.

Padome izskatīs jautājumus par infrastruktūras attīstību tranzīta pārvadājumu nodrošināšanai, uzklausīs gan VAS “Latvijas Dzelzceļš” ziņojumu par dzelzceļa infrastruktūras projektu attīstību, gan VAS “Latvijas Valsts ceļi” sniegto ziņojumu par aktualitātēm autoceļu infrastruktūras attīstībā, gan arī valsts akciju sabiedrības “Valsts nekustamie īpašumi” ziņojumu par infrastruktūras modernizācijas pasākumiem Latvijas – Krievijas un Latvijas – Baltkrievijas robežšķēršošanas punktos.

Liela uzmanība šoreiz tiks pievērsta arī jautājumiem par politikas plānošanu dokumentiem jaunajam plānošanas periodam 2021.-2027.gadiem. Tiks pārrunāti jautājumi Transporta attīstības pamatnostādņu 2021.-2027.gadam un Ostu attīstības programmas 2021.-2027.gadam izstrādes gaitu. Būtisks būs arī Finanšu ministrijas sniegtais ziņojumu par Eiropas Savienības fondu 2021.-2027.gada plānošanas perioda regulu priekšlikumiem, to saskaņošanas progresu un potenciāliem ierobežojumiem transporta jomas investīcijām.

Savukārt Ārlietu ministrija, Satiksmes ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra informēs par paveikto ārvalstu investīciju piesaistē transporta un loģistikas nozarei un Latvijas tranzīta koridora starptautiskās konkurētspējas veicināšanā. Paredzams, ka Padome izskatīs ziņojumu par Reklāmas pasākumu plāna ietvaros paveikto 2019.gada un apstiprinās Reklāmas pasākumu plānu 2020.gadam.

Informācija medijiem, kuri vēlas apmeklēt sēdi: aicinām līdz 4. decembra plkst. 9:00 pieteikties Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā – sūtot e-pastu uz sabine.spurke@mk.gov.lv  vai zvanot pa tālr. 20604166. TV un foto iespēja tiek nodrošināta sēdes sākumā.

Atbildes uz žurnālistu jautājumiem padomes locekļi, kā arī institūciju pārstāvji sniegs pēc sēdes. LOTLP sēdes iespējams vērot arī attālināti – tiešraidē: http://www.mk.gov.lv/lv/tiesraide

Informāciju sagatavoja:
Satiksmes ministrijas
Komunikācijas nodaļa,
Tālr.: 67028003

 
Sākusies reģionālā ceļa seguma atjaunošana pie Aizputes
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi
Sākušies autoceļa Kandava-Saldus atjaunošanas darbi
Uz autoceļa Tukums–Auce atjauno segumu
airBaltic un Icelandair paziņo par sadarbības lidojumu vienošanos