Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Valdība apstiprināja jaunus Ministru kabineta (MK) noteikumus “Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi”, kuros ir uzskaitītas pasažieru kategorijas, kas ir tiesīgas saņemt braukšanas maksas atvieglojumus sabiedriskajā transportā, papildinot ar vienu jaunu pasažieru kategoriju – daudzbērnu ģimenes locekļi, un noteikta kārtība, kā saņemt valsts garantētu pārvadājumu pakalpojumu.

 

Eiropas Komisijas izveidotā Inovāciju un komunikāciju tīklu izpildaģentūra (INEA) nosaukusi rekomendētos transporta projektus Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (EISI) līdzfinansējuma saņemšanai, tostarp divus no Latvijas iesniegtos projektu pieteikumus.

 

Pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtības jaunajos noteikumos pamatā saglabāts spēkā esošais regulējums, ietverot vairākas izmaiņas salīdzinājumā ar spēkā esošajiem Ministru kabineta (MK) 2009.gada 15.septembra noteikumiem Nr.1052 “Pašvaldību ceļu un ielu reģistrācijas un uzskaites kārtība”.

 

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš un Ķīnas ziņu aģentūras viceprezidents LIU Siyang parakstīja saprašanās memorandu par sadarbību divpusēja un daudzpusēja mēroga transporta un loģistikas sektora aktualitātēm saistītas informācijas apmaiņu un izplatīšanu.

 

Satiksmes ministrija kā A/S „Pasažieru vilciens” akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par valdes locekļa ievēlēšanu.

 

Otrdien, 20.jūnijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Azerbaidžānas transporta, komunikācijas un tehnoloģiju ministru Raminu Guluzade, pārrunājot abu valstu iespējas padziļināt sadarbību tranzīta, aviācijas un sakaru jomā.

 

No 19. līdz 21.jūnijam, satiksmes ministrs Uldis Augulis uzturēsies darba vizītē Azerbaidžānā, kuras laikā notiks Latvijas – Azerbaidžānas Starpvaldību komisijas (SVK) 7.sēdē.

 
Daudzbērnu ģimenes saņems atlaidi braucieniem reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos
Latvija izcīna pārliecinošu uzvaru Pasaules kausa kvalifikācijas sacensībās spīdvejā
Raunā pārbūvēs tiltu
Reģionālo autoceļu posmos pie Kuldīgas un Tukuma atjaunots segums
Sāk pārbūvēt ceļu no Rucavas līdz Lietuvas robežai