Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Ministru kabineta (MK) sēdē, 7.jūlijā, izskatīts un atbalstīts rīkojums „Par valstij dividendēs izmaksājamo valsts akciju sabiedrības „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) peļņas daļu par 2014.gadu.

 

Ministru kabineta (MK) sēdē 7.jūlijā izskatīts rīkojums „Par valstij dividendēs izmaksājamo valsts akciju sabiedrības „Starptautiskā lidosta „Rīga”” peļņas daļu par 2014.gadu”, kas paredz, ka lidostai nav jāmaksā valsts budžetā dividendes no tīrās peļņas par 2014.gadu.

 

Otrdien, 7.jūlijā, Ministru kabinets atbalstīja rīkojumu, kas paredz, ka VAS „Latvijas gaisa satiksme” 2014.gada peļņa tiks novirzīta uzsākto un plānoto investīciju projektu īstenošanā.

 

No 8.jūlija, stājas spēkā Ministru kabineta (MK)noteikumi Nr.364, kas nosaka kārtību, kā tiek veikti iekšzemes pasažieru neregulārie pārvadājumi un kāda ir norēķinu kārtība par attiecīgajiem pakalpojumiem.

 

Pirmdien, 6.jūlijā, Satiksmes ministrijā (SM) notika VAS „Latvijas pasts” (LP) akcionāru sapulce, kurā lēma par Ilzes Bagatskas apstiprināšanu valdes locekļa amatā.

 

Sākot ar pirmdienu, 6. jūliju, aptuveni divu nedēļu garumā, uz Tallinas šosejas (A1) no viadukta Ainažu virzienā līdz Ādažiem (km 0,00-6,30) notiks asfalta ieklāšanas darbi, kuru laikā satiksme caur Baltezeru būs stipri apgrūtināta.

 

Piektdien, 3.jūlijā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Ķīnas Ārkārtējo un Pilnvaroto vēstnieku Latvijā V.E. Jangu Guocjangu (Guoqiang Yang), kurš bija ieradies atvadu vizītē.

 
LVC pastiprināti uzrauga ceļu būvniecības kvalitāti; šogad veikusi vairāk nekā 3000 testu
LP piedāvā Positivus apmeklētājiem nosūtīt sev nepieciešamas lietas uz festivāla teritoriju
LMT Summer Sound un Positivus apmeklētājiem, plānojot braucienus, jārēķinās ar ceļu remontdarbiem
No Durbes līdz Grobiņai notiek ceļa remontdarbi. Fotoreportāža.
Rēzeknē un Ludzā jauns pakalpojums – pieteikšanās tehniskajai apskatei pa tālruni