Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Vecpiebalgas novada Taurenē šodien notika rekonstruētā Vecpiebalgas ceļa posma un jaunā tilta pār Gauju svinīgā oficiālā atklāšana.

 

Trešdien, 24.augustā, notika Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kurā tika izskatīti vairāki jautājumi, tai skaitā par paveikto ārvalstu investīciju piesaistē transporta un loģistikas projektu realizācijā.

 

Trešdien, 24.augustā, satiksmes ministrs Uldis Augulis vadīs Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdi, kuras darba kārtībā iekļauti jautājumi par paveikto ārvalstu investīciju piesaistē transporta un loģistikas projektu realizācijā.

 

Otrdien, 23.augustā, Satiksmes ministrija ar starpziņojumu informēja valdību par projekta “Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija” sagatavošanas progresu.

 

Lai uzklausītu preses izdevēju viedokli un pārrunātu drukāto mediju piegādes jautājumus, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Latvijas Preses izdevēju asociācijas un VAS “Latvijas pasts” (LP) vadību.

 

Ministru kabinetā pieņemts normatīvais regulējums, lai ļautu dzelzceļa pavadzīmes noformēt elektroniski, tādējādi nodrošinot mūsdienīgāku pakalpojumu sniegšanu un samazinot administratīvo slogu.

 

Izstrādātas prasības attiecībā uz dzelzceļa pārvadātāja licences saņemšanas nosacījumiem, piešķiršanas procedūru, apturēšanu un anulēšanu, kā arī pagaidu licenci.

 
Sākusies pieteikšanās Daugavpils Tehniskās apskates naktij
Septiņos mēnešos pa dzelzceļu pārvadāti 27.19 miljoni tonnu kravu
Autovadītāju ievērībai: lēnāka satiksme pāri Lielupes tiltam uz Ventspils šosejas, pie Līčiem Pierīgā un ap Valmieru
Latvijā plāno ražot ar ūdeņradi darbināmas lokomotīves
Satiksmes ierobežojumi Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku