Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Lai veicinātu televīzijas satura internetā legālas aprites ievērošanu un novērstu autortiesību neievērošanu, nepieciešams definēt Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) tiesības apturēt nelikumīgo televīzijas satura pārraidītāju interneta lapu darbību.

 

Ar stacionārajiem fotoradariem aprīkotajos ceļu posmos ārpus apdzīvotām vietām pēdējā pusgadā nav bojā gājušo, savukārt ceļu satiksmes negadījumu skaits vidēji samazinājies par 67%, bet cietušo – par 44%. Tie ir dati, salīdzinot ar laiku, kad mērierīces nebija uzstādītas.

 

Trešdien, 29. jūlijā starptautiskā lidosta “Rīga” sagaidīja savu piecdesmit miljono pasažieri kopš lidostas dibināšanas – Montu Skābarnieci, kura lidostā ieradās ar Latvijas aviokompānijas airBaltic reisu no Minhenes uz Rīgu.

 

Lai veidotu maršrutu tīklam atbilstošu budžeta plānošanu, Satiksmes ministrija precizējusi sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem radušos zaudējumu un izdevumu aprēķināšanas kārtību.

 

Noteiks kārtību, kādā valsts nozīmes civilās aviācijas lidlaukam var tikt uzliktas sabiedriskas nozīmes pakalpojumu saistības sabiedriski svarīgu funkciju izpildei un kā kompensēs šos veiktos pakalpojumus.

 

Sagatavoti grozījumi noteikumos par Latvijas valsts karoga lietošanas kārtību uz kuģiem, kuri turpmāk noteiks atbildīgo par šīs kārtības ievērošanu, kā arī institūciju, kura kontrolēs un uzraudzīs tās ievērošanu.

 

Atbilstoši izmaiņām likumdošanā, kā arī ņemot vērā Ministru kabineta (MK) pieņemtos lēmumus, sagatavoti grozījumi Satiksmes ministrijas (SM) nolikumā, kuri akceptēti valdības sēdē 28.jūlijā.

 
Sākušies būvdarbi autoceļā Ulbroka–Ogre (P5), kas Rīgu savieno ar autoceļu Tīnūži–Koknese
No septembra tiks uzsākta reģionālā maršrutu tīkla tarifu vienādošana visā Latvijas teritorijā
Pabeigti būvdarbi uz Rīgas HES tilta
Turpinās būvdarbi uz Liepājas un Tallinas šosejām, kā arī ceļā no Daugavpils uz Rēzekni
airBaltic sāks lidojumus no Tallinas uz Amsterdamu