Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Satiksmes ministrija kā VAS „Starptautiskā lidosta „Rīga”” akcionāra pārstāvis ir devusi piekrišanu padomes lēmumam par lidostas valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu ievēlēšanu.

 

Pēc pirmā testa konteinervilciena svinīgās pavadīšanas ceļā no Ķīnas uz Rīgu, satiksmes ministrs Uldis Augulis, sadarbības turpināšanai un regulāru pārvadājumu maršrutu nostiprināšanai pilsētā Jivu, diskutēja par Latvijas transporta nozares iespējām.

 

Lai rastu gan sabiedrības interesēm, gan ceļu finansēšanai atbilstošāko risinājumu, piektdien, 21.oktobrī, Satiksmes ministrijā notika ekspertu grupas ārkārtas sēde. Nozaru ekspertu un sociālo partneru diskusijas laikā puses vienojās par turpmāko rīcību attiecībā uz izmaiņām Autoceļu lietošanas nodevas likumā un Transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa likumā.

 

Ņemot vērā, ka Lietuvas akcionārs atsauca savu līdzšinējo pārstāvi, piektdien, 21.oktobrī, RB Rail AS akcionāru sanāksmē plānots lemt par izmaiņām padomē.

 

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 20.oktobrī, kopā ar VAS "Latvijas dzelzceļš" un Ķīnas dzelzceļa Šanhajas nodaļas Kustības un pārvadājumu direktora vietnieku Liu Jian Tang, Yiwu pilsētas CPC ģeneralsekretāru Sheng Qiu Ping, Ķīnas austrumu pilsētas Yiwu vicemēru Xiong Tano, uzņēmuma “YXE International Container Train” valdes priekšsēdētāju Timmy Feng un Latvijas vēstnieku Ķīnā Māri Selgu pavadīja ceļā testa konteinervilcienu, kurš uzsāk ceļu no Yiwu uz Rīgu.

 

Valsts sekretāru sanāksmē, 20.oktobrī, izsludināts Satiksmes ministrijas sagatavotais informatīvā ziņojuma projekts par mobilo sarunu priekšapmaksas karšu lietotāju datu reģistrēšanu.

 

Ņemot vērā viedokļu dažādību un diskusiju nepieciešamību ar sociālajiem partneriem transportlīdzekļu nodokļu jautājumā, satiksmes ministrs Uldis Augulis ir sasaucis autoceļu nozares ekspertu grupas ārkārtas sēdi, lai rastu gan sabiedrības interesēm, gan ceļu finansēšanai atbilstošāko risinājumu. Diskusijā aicināti piedalīties arī sociālie partneri.

 
Autovadītāju ievērībai: no rīta Kurzemē iespējams slapjš sniegs, un visā valstī uz ceļiem iespējams “melnais ledus”
Ņemot vērā zemo pasažieru plūsmu, no 23.oktobra eksperimentālo reisu līdz Getliņiem un Salaspils memoriālam izpilde tiks pārtraukta
SIA Ekspress Ādaži apkalpotā maršruta Rīga–Garkalne–Vangaži pasažieriem pieejamas abonementa biļetes; braucienu reģistrē, izmantojot e-talonu vai rīdzinieka karti
Latgalē uz autoceļa Rēzekne-Daugavpils arī pēc remontdarbu beigām vietām saglabāsies ātruma ierobežojums
Uz šosejas no Bauskas līdz Grenctālei jauns aprīkojums drošības saliņām