Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš un transporta nozares uzņēmēju delegācija turpina vizīti – biznesa misiju – Ķīnā, apmeklējot Čendu, kas ir viens no svarīgākajiem ekonomikas, transporta, tirdzniecības, finanšu, kā arī elektronikas, IT tehnoloģiju un automašīnu ražošanas centriem Ķīnā.

 

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic aizstās Air Lituanica lidojumus un sniegs palīdzību pasažieriem, kurus ietekmējusi Lietuvas aviokompānijas darbības pārtraukšana.

 

Trešdien, 20. maijā tika pasniegtas gada balvas par labāko būvnieku veikumu valsts autoceļu tīklā.

 

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra Kaspara Ozoliņa vadītā biznesa delegācija no 19. līdz 20. maijam atradās vizītē Šanhajā, kur tā tikās ar pašvaldības, kā arī Ķīnas lielāko loģistikas kompāniju pārstāvjiem.

 

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš no 18. līdz 26.maijam vadīs Satiksmes ministrijas (SM) organizēto uzņēmēju vizīti Ķīnā, lai veicinātu sadarbības iespējas abu valstu uzņēmumu starpā.

 

Lai nodrošinātu uzsākto transporta un infrastruktūras uzlabošanas projektu īstenošanu un sekmētu Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda (KF) finansējuma apguvi, otrdien, 19.maijā, valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) ierosināto finansējuma pārdali.

 

Lai uzlabotu valsts galveno autoceļu kvalitāti, 2014.-2020.gada plānošanas periodā no Eiropas Savienības Kohēzijas Fonda līdzekļiem paredzēti 218 miljoni eiro.

 
Latvijas dzelzceļš uzsāk Jūrmalas staciju un pasažieru platformu modernizāciju
Atjaunota satiksme starp Kandavu un Sabili
Kontrolē jūras zvejas laivu drošību
Noskaidroti 4.maija TV torņa foto konkursa laureāti
VAS Latvijas Valsts ceļi uzsāk informatīvu kampaņu Neamputē ceļazīmi!