Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Ceturtdien, 26.novembrī, Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš, tiekoties ar Ķīnas Transporta viceministru Fengu Ženglinu (Feng Zhenglin), pārrunāja transporta un loģistikas jomas koordinēšanas procesu Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu sadarbības formāta 16+1 ietvaros.

 

Otrdien, 24. novembrī Tallinā Eiropas Inovācijas un tīklu izpildaģentūra (INEA - Innovation and Networks Executive Agency) un triju Baltijas valstu kopuzņēmums RB Rail AS parakstīja finansēšanas līgumu par Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējuma piešķiršanu no Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta triju Baltijas valstu ātrgaitas dzelzceļa līnijas Rail Baltic/Rail Baltica projekta attīstības pirmajam posmam. Finansēšanas līgumu parakstīja RB Rail AS valdes priekšsēdētāja Baiba A. Rubesa un INEA direktors Dirk Beckers.

 

Lai turpinātu uzlabot ātrdarbīga interneta un elektronisko pakalpojumu pieejamību Latvijas lauku teritorijās, nākamās paaudzes platjoslas elektronisko sakaru tīklu izveidei ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas periodā būs pieejami 51.7 miljoni eiro.

 

Latvija pauž gatavību koordinēt transporta un loģistikas jomu Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu sadarbības formātā 16+1, tādā veidā sekmējot vienu no transporta jomas prioritātēm - savienojamības veicināšanu Eirāzijas kontinentā.

 

Līdz 2016.gada 2.februārim Satiksmes ministrijā jāiesniedz projektu pieteikumi, lai pretendētu uz Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (EISI) līdzfinansējumu.

 

„„Latvijas Valsts ceļi” kā pirmie uzsāka apgūt jaunā Eiropas Savienības fondu perioda finansējumu, un mēs aktīvi turpināsim realizēt visus ieplānotos projektus. Būvdarbu iepirkumi tiek gatavoti savlaicīgi, rēķinoties ar to, ka vērtēšana un iepirkumu uzraudzība var prasīt papildu laiku. Mūsu mērķis – lai, sākoties būvniecības sezonai, uzņēmēji varētu nekavējoties uzsākt darbu,” norāda LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

 

Ceturtdien, 19.novembrī, Valsts sekretāru sanāksme (VSS) izsludināts Ministru kabineta (MK) noteikumu projekts, kas paredz veicināt Rīgas pilsētas transporta infrastruktūras attīstību un risināt transporta infrastruktūras problēmas.

 
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi kopumā apmierinoši
LP aicina nosūtīt apsveikumus un vēstules Ziemassvētku vecītim no Pasta namiņa Doma laukumā
Uzsāk projektu „Ar vilcienu uz Enerģētikas muzeju Ķegumā”
Ukrainas infrastruktūras viceministre iepazīstas ar LVC pieredzi neatkarīgā kvalitātes ekspertīzē
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi daudzviet apgrūtināti, aicinām būt uzmanīgiem un piesardzīgiem uz ceļa