Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Otrdien, 27.septembrī, valdība izskatīja vairākus autosatiksmes jomu regulējošus normatīvo aktu projektus, kas nosaka transportlīdzekļu nodokļus un nodevas. Tādējādi no 2019.gada 1.janvāra atsevišķiem transportlīdzekļiem nodokļu apmērs būs atkarīgs no radītā oglekļa dioksīda (CO2) izmešu daudzuma. Vienlaikus valdība vienojās, ka jāturpina diskusijas ar Latvijas darba devēju konfederāciju un Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru par minēto izmaiņu ieviešanu.

 

Piektdien, 23.septembrī, Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis un Ķīnas Tautas Republikas civilās aviācijas aģentūras administrators Fengs Ženglins (Feng Zhenglin) parakstīja saprašanās memorandu par civilo gaisa satiksmi. Tas paredz plašākas komerciālās sadarbības iespējas starp abu pušu un trešo valstu pārvadātājiem.

 

Ceturtdien, 22.oktobrī, Nīcā satiksmes ministrs Uldis Augulis, VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, Rucavas un Nīcas pašvaldību vadītāji un būvnieki svinīgi atklāja rekonstruēto valsts galvenā autoceļa Liepāja–Lietuvas robeža (Rucava) (A11) posmu no Nīcas līdz Rucavai (27,32.-50,49.km).

 

Darba vizītes ietvaros Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis, trešdien, 21. septembrī tikās ar Arābu līgas Ekonomikas savienības ģenerālsekretāru vēstnieku Dr. Mohamedu Al Rabī (Mohammed Al Rabea) un pārrunāja sadarbības potenciālu transporta sektorā.

 

Ceturtdien, 22. septembrī plkst. 13.00 Nīcā satiksmes ministrs Uldis Augulis kopā ar būvniekiem, vietējo pašvaldību vadītājiem un VAS Latvijas Valsts ceļi vadību atklās rekonstruēto valsts galvenā autoceļa Liepāja–Lietuvas robeža (Rucava)(A11) posmu.

 

No 19. līdz 21. septembrim notika satiksmes ministra Ulda Auguļa darba vizīte Kairā, Ēģiptē. Tikšanos laikā ar Ēģiptes Ministru prezidentu Šerifu Ismailu (Sherif Ismail), Transporta ministru Galalu Mustafu Mohamedu Saīdu (Galal Mostafa Mohamed Saeed), Starptautiskās sadarbības ministri Saharu Nasru (Sahar Nasr), Militārās ražošanas ministru Mohamedu El Asāru (Mohamed El Assar) un Parlamenta Transporta komitejas priekšsēdētāju Ģenerāli Saīdu Tiamu (Saeed Tiama)norisinājās diskusija par Latvijas un Ēģiptes sadarbības potenciālu transporta sektorā - dzelzceļa, ceļu, ostu un gaisa pārvadājumu jomā.

 

Latvijas Republikas satiksmes ministrs Uldis Augulis un Vācijas Duisburgas ostas valdes priekšsēdētājs Erihs Stāke, klātesot Ministru prezidentam Mārim Kučinskim, Rīgā parakstīja saprašanās memorandu. Tas ļaus uzsākt ciešāku sadarbību konteinerkravu piesaistīšanā pārvadājumos no Ķīnas uz Skandināviju, izmantojot Latvijas ostas.

 
Iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi Burtnieku novada apkārtnē
Pabeidz darbus uz diviem tiltiem Latgalē
Latvijas jauno velosipēdistu izlase – Eiropas čempioni!
Pasažieri varēs iegādāties abonementa biļeti braucieniem kādā no SIA AIPS apkalpotajiem maršrutiem
Autovadītāju ievērībai: četri būvdarbu posmi uz Ventspils šosejas no Priedaines līdz Tukumam; papildu stunda ceļā uz Vecpiebalgu