Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
SĪKDATŅU POLITIKA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Trešdien, 18. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis Kazahstānā, Almati piedalījās starptautiskās transporta un loģistikas izstādes “TransKazahstan/TransLogistica 2018” atklāšanas ceremonijā un starptautiskajā konferencē “Transporta un Loģistikas tirgus”. Izstādē Latvijas uzņēmumi startēja zem vienota VIA Latvia zīmola, kurš tika novērtēts kā labākais stenda dizains visā izstādē “TransKazahstan/TransLogistica 2018.

 

Pirmdien, 17. septembrī, darba vizītes ietvaros Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, tiekoties ar Almati starptautiskās lidostas prezidentu Bolatu Jeržanovu, pārrunāja pašreizējo sadarbību starp Latviju un Kazahstānu, kā arī vienojās attīstīt pasažieru un kravu pārvadājumus arī nākotnē.

 

15. un 16. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš darba vizītes ietvaros piedalījās starptautiski nozīmīgajā 10. Ķīnas ārvalstu investīciju forumā Ķīnā, Pekinā. Tās laikā SM valsts sekretārs tikās ar Ķīnas amatpersonām un potenciāliem investoriem, aicinot investēt Latvijā.

 

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš no 15. līdz 16. septembrim piedalīsies 10. Ķīnas ārvalstu investīciju izstādē Ķīnā, Pekinā, prezentējot Latvijas piedāvātās iespējas augstākajām Ķīnas valsts amatpersonām un tranzīta jomas uzņēmējiem.

 

Piektdien, 14. septembrī, Neretā, tiks atklāts P75 ceļa posms no Neretas līdz Lietuvas robežai (56.-60. km) un autoceļa Nereta–Sleķi (V961) posms no P73 līdz Neretai (0,0.-1,2. km).

 

Šodien Satiksmes ministrijā tika parakstīts Latvijas – Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos 13. sēdes protokols, vienojoties veicināt dzelzceļa un avio satiksmi starp abām valstīm. Protokolu parakstīja komisijas līdzpriekšsēdētāji satiksmes ministrs Uldis Augulis un Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministrs Anatolijs Sivaks.

 

Piektdien, 7.septembrī plkst. 12.00 satiksmes ministrs Uldis Augulis, kopā ar VAS Latvijas Valsts ceļi pārstāvjiem iepazīsies ar būvdarbu gaitu uz autoceļa Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98), kā arī kopā ar Jelgavas novada un Līvbērzes pagasta pašvaldību vadītājiem atklās to ceļa posmu, kur darbi jau ir pabeigti.

 
Uz Bauskas šosejas no Iecavas līdz Bauskai remontdarbi un ātruma ierobežojums
Trešdien un ceturtdien slēgs dzelzceļa pārbrauktuves Krustpils un Kandavas novadā
Tallinas šosejas posmā no Duntes līdz Svētciemam atjaunots ceļa segums
airBaltic vasarā pārvadā par 18% vairāk pasažieru
Ceļa posmā pie Aizupes pamatskolas Līvbērzes pagastā no 18. septembra tiks ieviesta vienvirziena satiksme