Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8

No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās tirdzniecības centrā Gaiļezers Gaiļezera ielā 8. Sakarā ar telpu maiņu un nepieciešamajiem darbiem pārcelšanās sekmīgai nodrošināšanai 19.jūnijā Rīgas 79.pasta nodaļa līdzšinējās telpās Hipokrāta ielā 7 strādās līdz plkst.14. Latvijas Pasts aicina klientus izvērtēt nodaļu apmeklējuma nepieciešamību un maksimāli izmantot iespējas pieteikties pasta pakalpojumiem attālināti.

Rīgas 79.pasta nodaļas jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās atrašanās vietas, tās būs komfortablākas kā klientiem, tā darbiniekiem, nodrošinot pozitīvu vidi un piedāvājot atjauninātu preču sortimentu. Pasta nodaļa jaunajās telpās darbu uzsāks 25.jūnijā, bet sakarā ar telpu maiņu un nepieciešamajiem darbiem pārcelšanās sekmīgai nodrošināšanai 19.jūnijā nodaļa līdzšinējās telpās Hipokrāta ielā 7 strādās līdz plkst.14.

Pasta nodaļas jaunajās telpās nodrošināta ērta piekļuve jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un apmeklētājiem ar kustību traucējumiem.

Ārkārtējās situācijas periodā līdz turpmākajiem lēmumiem Rīgas 79.pasta nodaļai ir mainīts darbalaiks: pirmdienās–piektdienās no plkst.9 līdz 19.

Latvijas Pasts šajā periodā aicina maksimāli izmantot uzņēmuma mobilās lietotnes iespējas, kas ļauj pakalpojumiem pieteikties attālināti un nodaļā ierasties tieši uz sava pakalpojuma saņemšanu, kā arī pāradresēt ienākošos reģistrētos sūtījumu uz kādu no Latvijas Pasta pakomātiem.

Attālinātās pieteikšanās pakalpojums pieejams iOS un Android ierīcēs – lai to izmantotu, nepieciešams lejuplādēt Latvijas Pasta mobilo lietotni, izvēloties konkrētu pasta nodaļu, kas atzīmēta ar biļetes simbolu sadaļā Pieteikties rindā. Latvijas Pastamobilo lietotni iespējams nolādēt te:

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/pasts/id671598972?mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.pasts.app

Rīgas 79.pasta nodaļas klienti par pasta nodaļas adreses izmaiņām tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija pieejama arī pasta nodaļas līdzšinējās telpās Hipokrāta ielā 7.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad