Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Turpmāk visos vilcienos būs pieejami bezskaidras naudas norēķini

No šodienas, 17. marta, visos AS “Pasažieru vilciens” reisos ir pieejami bezskaidras naudas norēķini. Tādējādi tiek gan paplašinātas braukšanas biļešu iegādes iespējas, pērkot vilciena biļeti pie konduktora kontroliera, gan mazināta saskarsme ar skaidru naudu un cilvēkkontakts.

Līdz šim AS “Pasažieru vilciens” rīcībā bija 40 bankas karšu termināļi, un ar maksājumu karti biļeti bija iespēja nopirkt tikai dīzeļvilcienos. Šobrīd ir iegādātas vēl 75 iekārtas, kas ļaus turpmāk šādu iespēju piedāvāt arī elektrovilcienu pasažieriem.

Jāatzīmē, ka uzņēmums šobrīd veic virkni profilaktisko pasākumu koronavīrusa izplatības ierobežošanai, un norēķini ar maksājumu karti, izmantojot bezkontakta funkcionalitāti, ir viens no veidiem, kā mazināt mūsu pasažieru un darbinieku saskarsmi ar skaidru naudu un cilvēkkontaktu. Papildus tam mūsu konduktori kontrolieri uz noteiktu laiku biļešu kontroles veikšanai neņem biļeti rokās un neveic atzīmi par tās pārbaudi, tā vietā biļetes kontrole notiek tikai ar vizuālu datu pārbaudi.

Tāpat, lai mazinātu saskarsmi ar naudu, aicinām drukātas biļetes vietā iegādāties e-biļeti un saņemt atlaidi 5 vai 10% apmērā. Tomēr, ja apmeklējat biļešu kasi, aicinām pasažierus ievērot distanci starp rindā stāvošajiem, lai mazinātu iespējamo inficēšanās risku.

Par PV.

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. Eirobarometrs 2018. gada iedzīvotāju aptauja liecina, ka Pasažieru vilciens precizitāte un uzticamība ir augstākā Eiropā.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja
Tālr: 29467009

 
Pabeigti ceļa seguma atjaunošanas darbi pie Kuldīgas
Arī 2020.gada jūnijā stabili aug pakalpojumu pieprasījums Latvijas Pasta pakomātu tīklā
Izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu četrās maršrutu tīkla daļās
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”