Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Pārrobežu pasta sūtījumu piegāde – ierobežota un kavēta

Saistībā ar Ministru kabineta ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu no 2020.gada 17.marta atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus koronavīrusa Covid-19 ierobežošanas pasākumu dēļ būtiski tiks ierobežota un/vai kavēta pasta sūtījumu apmaiņa ar ārvalstīm. Sūtījumus piegādei uz ārvalstīm Latvijas Pasts turpina pieņemt: tie tiks uzglabāti uzņēmuma šķirošanas kompleksā un izsūtīti adresātiem, tiklīdz būs tāda iespēja. Vienlaikus Latvijas Pasts aktīvi meklē alternatīvas iespējas pārrobežu pasta sūtījumu piegādei.

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli un Ministru kabineta ārkārtas sēdē pieņemto lēmumu no 17.marta atcelt starptautiskos pasažieru pārvadājumus koronavīrusa Covid-19 ierobežošanas pasākumu dēļ būtiski tiks ierobežota un/vai kavēta pasta sūtījumu apmaiņa ar ārvalstīm. To nosaka fakts, ka lielākā daļa starptautisko pasta sūtījumu tiek piegādāti ar pasažieru lidmašīnām. Patlaban sūtījumi nosūtīšanai uz ārvalstīm pasta nodaļās tiek pieņemti, taču jārēķinās, ka to piegāde tiks kavēta. Visi sūtījumi tiks uzglabāti Latvijas Pasta šķirošanas kompleksā un izsūtīti uz ārvalstīm, tiklīdz tas būs iespējams.

Vienlaikus Latvijas Pasts aktīvi meklē alternatīvas iespējas maksimāli daudz pārrobežu sūtījumu piegādei saņēmējiem arī uz citām valstīm.

Pārrobežu pasta sūtījumu piegāde ar ārvalstīm būs ierobežota un kavēta vismaz līdz patlaban noteiktajam ārkārtas stāvokļa gala termiņam – 14.aprīlim, ja nebūs papildu izmaiņu un ierobežojumu.

Ja tiks noteikti papildu ierobežojumi, Latvijas Pasts nekavējoties informēs par turpmākajām darbībām.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
Pabeigti ceļa seguma atjaunošanas darbi pie Kuldīgas
Arī 2020.gada jūnijā stabili aug pakalpojumu pieprasījums Latvijas Pasta pakomātu tīklā
Izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu četrās maršrutu tīkla daļās
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”