Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Wizz air atceļ lidojumus uz Itāliju un Izraēlu

Rīgā, 2020.gada 10.martā. Wizz Air šodien informēja, ka no 2020.gada 10.marta pārtrauc lidojumus visos Itālijas maršrutos sakarā ar Itālijas premjerministra izziņoto Itālijas karantīnu, lai ierobežotu koronavīrusa uzliesmojumu valstī. No 2020.gada 12.marta tiks pārtraukti lidojumi uz Telavivu un Eilatu sakarā ar Izraēlas valsts iestāžu izsludināto 14 dienu karantīnu visiem ieceļojošajiem pasažieriem, lai ierobežotu koronavīrusa uzliesmojumu.

Lidojumi no visiem Wizz Air galapunktiem uz Itāliju (Algēro, Bari, Boloņu, Katāniju, Milānu Bergamo, Milānu Malpensu, Neapoli, Pizu, Romu Čampīno, Romu Fjumičīno, Turīnu, Venēciju Trevizo, Veronu) tiks pārtraukti līdz 3.aprīlim.

Lidojumi no Vīnes, Sofijas un Varnas, Budapeštas un Debrecenas, Rīgas, Viļņas, Katovices, Krakovas un Varšavas, Bukarestes, Klužas-Napokas, Jasiem, Sibiu un Timišoaras, Londonas Lūtonas uz Telavivu un Eilatu tiks pārtraukti līdz 23.martam ieskaitot.

Pasažieri, kuru lidojumus ietekmē šīs pārmaiņas un kas ir iegādājušies biļetes tieši vietnē wizzair.com vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē, tiks automātiski informēti ar e-vēstuli, kurā tiek piedāvāta bezmaksas atkārtota iegāde, sākotnējās maksas pilna atmaksa vai 120% atmaksa lidsabiedrības kredītā. Pasažieri var izvēlēties kādu no iepriekš minētajiem variantiem, noklikšķinot uz saites e-vēstulē un mūsu pašapkalpošanās platformā ērti atlasot labāko iespēju.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka lidsabiedrība var informēt tikai tos pasažierus, kas ir nopirkuši biļetes vietnē wizzair.com vai lidsabiedrības mobilajā lietotnē. Pasažieriem, kas iegādājušies biļetes caur tūrisma aģentūrām, tostarp tiešsaistes tūrisma aģentūrām, ir jāsazinās ar uzņēmumu, kurā ir pirktas biļetes.

Par Wizz Air

Wizz Air ir lielākā zemizmaksu lidsabiedrība Centrāleiropā un Austrumeiropā, kas ekspluatē 120 lidmašīnu Airbus A320, Airbus A321 un Airbus A321neo parku un no 25 bāzēm piedāvā lidojumus vairāk nekā 700 maršrutos, savienojot 155 galamērķus 45 valstīs. Wizz Air vairāk nekā 5000 aviācijas speciālistu kolektīvs nodrošina izcilu apkalpošanu un ļoti zemas biļešu cenas, padarot Wizz Air par vairāk nekā 40 miljonu pasažieru izvēli 2019.gadā. WIZZ ekspluatē 120 Airbus lidmašīnu avioparku. Tās lidmašīnās A320 ir 180 sēdvietas, A321 - 230 sēdvietas un A321neo - 239 sēdvietas. Šveices lidsabiedrību informācijas dienesta CH-AVIATION jaunākie dati liecina, ka Wizz Air ir viens no visjaunākajiem lidsabiedrību avioparkiem pasaulē. Wizz Air akcijas tiek kotētas Londonas fondu biržā ar kodu WIZZ, un uzņēmums ir iekļauts indeksos FTSE 250 un FTSE All-Share. Wizz Air ir reģistrēta saskaņā ar Starptautiskās gaisa transporta asociācijas (IATA) Ekspluatācijas drošības auditu (IOSA), kas ir lidsabiedrību drošuma atzīšanas etalons visā pasaulē. Pasaules vienīgā lidsabiedrību drošuma un piedāvājumu novērtēšanas aģentūra airlineratings.com nesen ir nosaukusi uzņēmumu par vienu no desmit visdrošākajām lidsabiedrībām pasaulē, un par 2019.gada lidsabiedrību to ir atzinis Air Transport Awards - vienīgais starptautiskais apbalvojums, kas tiek piešķirts gada izcilniekiem aerokosmiskajā nozarē vissvarīgākajās kategorijās.

Papildu informācija:

Andras Rado,
Wizz Air Group
communications@wizzair.com

Agnija Upīte,
sabiedrisko attiecību konsultante Latvijā
agnija@olsen.lv

 
Pabeigti ceļa seguma atjaunošanas darbi pie Kuldīgas
Arī 2020.gada jūnijā stabili aug pakalpojumu pieprasījums Latvijas Pasta pakomātu tīklā
Izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu četrās maršrutu tīkla daļās
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”