Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic palielina lidojumu biežumu maršrutā Rīga–Tbilisi

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic turpina maršruta tīkla paplašināšanu un lidojumu grafiku uzlabošanu, šogad nodrošinot jaunus maršrutus un palielinot lidojumu biežumu. Gaidāmajā vasaras sezonā, kas sāksies marta nogalē, airBaltic sestdienu pēcpusdienās veiks papildu reisu maršrutā Rīga–Tbilisi.

Jaunie papildu lidojumi tiks sākti no 4. aprīļa un tādējādi airBaltic kopumā maršrutā Rīga–Tbilisi veiks līdz pat astoņiem lidojumiem nedēļā. Ieviešot šos uzlabojumus, airBaltic plāno šogad palielināt piedāvāto sēdvietu skaitu šajā maršrutā par 8%.

airBaltic pārvadāto pasažieru skaits uz Tbilisi katru gadu turpina palielināties. 2019. gadā airBaltic pārvadāja par 26% vairāk pasažieru nekā 2018. gadā. Aptuveni divas trešdaļas no visiem pasažieriem, kuri ar airBaltic ceļo uz un no Tbilisi, Rīgu izvēlējušies kā ērtu transfēra punktu. Populārākie savienojošie reisi ir uz pārējām divām Baltijas valstu galvaspilsētām Tallinu un Viļņu, Ziemeļvalstu galvaspilsētām Stokholmu, Oslo, Kopenhāgenu un Helsinkiem, kā arī uz Amsterdamu un Londonu.

Maršruts

Lidojumu biežums

Cena *,

Pamata

Cena *,

Premium

Cena*,

Biznesa klase

Rīga–Tbilisi

Līdz 8 lidojumiem nedēļā

99 eiro

145 eiro

545 eiro

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes uz jaunajiem galamērķiem jau ir pieejamas lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic 2020. gada vasaras sezonas maršrutu karti kopumā papildinās ar 14 jauniem maršrutiem. airBaltic veiks tiešos lidojumus no Tallinas uz Romu, Cīrihi, Hamburgu un Nicu. Papildus tam airBaltic jau ziņoja par piecu jaunu tiešo maršrutu ieviešanu no Viļņas uz Hamburgu, Cīrihi, Gēteborgu, kuros reisi tiks sākti marta beigās, kā arī uz Dubrovniku un Rijeku, kuros lidojumi tiks uzsākti maijā. airBaltic šogad arī sāks lidojumus jaunos maršrutos no Rīgas uz Mančestru (Apvienotā Karaliste), Erevānu (Armēnija), Bergenu un Tronheimu (Norvēģija), kā arī uz Jekaterinburgu (Krievija).

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar aptuveni 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 38 lidmašīnas: 22 Airbus A220-300, 4 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S “Air Baltic Corporation”
Starptautiskā lidosta “Rīga”

 
Uzsāks tilta pār Svētes upi pārbūvi
LVC: papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros jau uzsākti būvdarbi 9 objektos
Sākas būvdarbi uz autoceļa Valka–Rūjiena
Sākusies reģionālā ceļa seguma atjaunošana pie Aizputes
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi