Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic Pilotu akadēmijas sestās grupas studenti uzsāk mācības

Rīga. 2020. gada 14. janvārī jau sestā studentu grupa uzsākusi mācības Latvijas lidsabiedrības airBaltic Pilotu akadēmijā. Sestās grupas 13 studenti pēc pilna laika programmas pabeigšanas mazāk nekā divu gadu laikā kļūs par airBaltic pilotiem.

airBaltic lidojumu vadības viceprezidents Pauls Cālītis stāsta: "Mēs Pilotu akadēmiju izveidojām pirms diviem gadiem. Šajā laikā tā uzrādījusi ievērojamus rezultātus un turpina paplašināšanos. Mēs esam cītīgi strādājuši, lai studentiem piedāvātu iespējas mācīties no mūsu profesionālajiem instruktoriem. Mēs investējam Pilotu akadēmijas attīstībā un jau šobrīd starptautiskajā lidostā Liepāja norit pilnībā aprīkota angāra celtniecība mūsu modernajiem apmācību lidaparātiem un ir noslēgts papildu Diamond Aircraft lidmašīnu pasūtījums, lai sekmētu turpmāku akadēmijas mācību kapacitāti.

Kopumā šobrīd Pilotu akadēmijā studē 53 studenti. Vairums studentu ir no Baltijas valstīm, taču daļa ir arī no citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, tostarp Vācijas, Francijas un Somijas. Papildus tam vairāk nekā 10% airBaltic Pilotu akadēmijas studentu ir sievietes.

Pērn rudenī programmu absolvēja pirmie studenti, kuri jau šobrīd kā piloti strādā airBaltic. Lai iegūtu papildu informāciju un iesniegtu pieteikumus, lūdzam apmeklēt: http://pilotacademy.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar aptuveni 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 38 lidmašīnas: 22 Airbus A220-300, 4 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S “Air Baltic Corporation”
Starptautiskā lidosta “Rīga”

 

 
Sākusies reģionālā ceļa seguma atjaunošana pie Aizputes
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi
Sākušies autoceļa Kandava-Saldus atjaunošanas darbi
Uz autoceļa Tukums–Auce atjauno segumu
airBaltic un Icelandair paziņo par sadarbības lidojumu vienošanos