Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Atsaucoties uz iedzīvotāju pastiprināto interesi, gada nogalē VAS “Latvijas dzelzceļš” radis iespēju palielināt vagonu skaitu un piedāvāt papildu reisus uz Maskavu, Sanktpēterburgu un Kijevu

Tuvojoties gada nogales svētkiem, kurus ierasts pavadīt ģimenes vai draugu lokā, daudzi Latvijas iedzīvotāji vēlas apmeklēt tuviniekus vai draugus Maskavā, Sanktpēterburgā un Kijevā, vai arī doties ekskursijās uz šīm mūsu kaimiņvalstu pilsētām. Atsaucoties uz iedzīvotāju pastiprināto interesi apmeklēt šīs pilsētas gada nogales svētku laikā, VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) radis iespēju palielināt pasažieru vilcienu reisu skaitu vai vagonu skaitu maršrutos Rīga – Maskava, Rīga – Sanktpēterburga un Rīga – Viļņa – Minska - Kijeva.

Svētku laikā vilciens Nr.2/1 Rīga – Maskava tiks papildināts ar trīs kupejas vagoniem. Papildu vagoni šim vilcienam tiks pievienoti sākot no 27.decembra, un pagarinātais vagonu sastāvs maršrutā Maskava - Rīga kursēs līdz 7.janvārim un maršrutā Rīga-Maskava - līdz 8.janvārim, pēc tam atgriežoties parastajā režīmā.

Ņemot vērā lielo interesi, arī vilcienam Rīga-Sanktpēterburga ir rasta iespēja pievienot papildu kupejas vagonu. Uz Sanktpēterburgu pirmais pagarinātais sastāvs dosies 2.janvārī un kursēs līdz 5.janvārim ar atiešanu no Rīgas, un līdz 6.janvārim - ar atiešanu no Sanktpēterburgas.

Tāpat sadarbībā ar Ukrainas dzelzceļa uzņēmumu gada nogalē tiks izveidoti divi papildu reisi vilcienam Nr.32/31 Kijeva – Minska – Viļņa – Rīga. Pirmais papildu reiss aties no Kijevas 22.decembrī, bet no Rīgas 23.decembrī. Savukārt otrais reiss no Kijevas aties 26.decembrī un no Rīgas - 27.decembrī.

Ik gadu, tuvojoties gada nogalei, ir vērojama palielināta interese par iespēju iegādāties biļetes uz starptautiskajiem reisiem, ko nodrošina LDz, turklāt gadu no gada pārvadāto pasažieru skaits decembrī ir pieaudzis. Pagājušajā gadā starptautiskajā satiksmē decembrī kopumā pārvadāti 16 719 pasažieri, 2017.gadā to skaits bija 16 421 pasažieris, bet vēl gadu iepriekš - 15 177 pasažieri.

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”. LDz ir saņēmis Ilgtspējas indeksa Platīna novērtējumu, kā arī ierindojas starp desmit vērtīgākajiem un vislabāk pārvaldītajiem Latvijas uzņēmumiem "Prudentia" un "Nasdaq Riga" ik gadu veidotajā sarakstā.

VAS “Latvijas dzelzceļš”
Korporatīvās komunikācijas daļa
Tālr.: 67233797, 20396396
e-pasts: Ella.Petermane@ldz.lv
www.ldz.lv

 
Uzsāks tilta pār Svētes upi pārbūvi
LVC: papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros jau uzsākti būvdarbi 9 objektos
Sākas būvdarbi uz autoceļa Valka–Rūjiena
Sākusies reģionālā ceļa seguma atjaunošana pie Aizputes
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi