Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

No 2019. gada 28. oktobra Rīgas 7.pasta nodaļas teritorijā klientu apkalpošanu pārņems tuvējā Rīgas 83. pasta nodaļa

Izvērtējot pasta pakalpojumu izmantošanas tendences un pasta nodaļu skaitu konkrētās Rīgas pilsētas teritorijās, no 2019. gada 28. oktobra Rīgas 7.pasta nodaļas klientu apkalpošanu pārņems tuvējā Rīgas 83.pasta nodaļa, kas ir klientiem ērtāk pieejama un kam darbdienās noteikts ilgāks darbalaiks. 25.oktobrī Rīgas 7.pasta nodaļa strādās līdz plkst.13. Pasta pakalpojumi šīs teritorijas klientiem pieejami arī netālu izvietotajā Rīgas 55.pasta nodaļā, bet sūtījumu saņemšanai var izmantot arī tuvumā esošās Circle K degvielas uzpildes stacijas.

Rīgas 7.pasta nodaļas darbības analīze liecina, ka klientu skaits šajā nodaļā Slokas ielā 60 arvien samazinās, būtiski sarūkot arī pakalpojumu pieprasījumam un apgrozījumam, 2018.gadā Latvijas Pastam radot ikmēneša vidējos zaudējumus vairāk nekā 5800 eiro apmērā. Tāpēc, izvērtējot pasta pakalpojumu izmantošanas paradumus šajā teritorijā, pieņemts lēmums, atbilstoši kuram no 28.oktobra Rīgas 7.pasta nodaļas funkcijas pārņems tai tuvumā esošā Rīgas 83.pasta nodaļa Dzirciema ielā 1a. 25.oktobrī Rīgas 7.pasta nodaļa strādās līdz plkst.13. Lielākā daļa līdzšinējās 7.nodaļas darbinieku turpinās strādāt citās Rīgas pasta nodaļās.

Sūtījumus Rīgas 7.pasta nodaļas teritorijas klienti turpmāk varēs saņemt Rīgas 83.pasta nodaļā, bet jebkuru citu pasta pakalpojumu saņemšanai iespējams izmantot netālā apkaimē strādājošo Rīgas 55.pasta nodaļu Cementa ielā 12. Turklāt klienti sūtījumu saņemšanai ērti var izmantot arī līdzšinējai 7.pasta nodaļai blakus esošās Circle K degvielas uzpildes stacijas Dzirciema ielā 40 un Jūrmalas gatvē 5a. Papildu informācija par sūtījuma saņemšanas iespējām Circle K degvielas uzpildes stacijās pieejama šeit.

Rīgas 83.pasta nodaļa ir viegli sasniedzama klientiem, jo to iespējams apmeklēt, izmantojot plašu sabiedriskā transporta līdzekļu klāstu – 1.tramvaju, 9. un 25.trolejbusu, 21., 38., 39., 46., un 54. autobusu vai 237., 241., 244. un 338.mikroautobusu, kā arī vai privāto transportlīdzekli, jo pie nodaļas ir bezmaksas autostāvvieta. Savukārt nodaļas darbalaiks pirmdienās–piektdienās ir par stundu ilgāks nekā 7.pasta nodaļai – no plkst.8 līdz pat 20, ļaujot pakalpojumus saņemt visiem strādājošajiem klientiem.

Nepieciešamos pasta pakalpojumus galvaspilsētas iedzīvotāji var saņemt arī tieši savā dzīvesvietā pie pastnieka, ja ir grūtības nokļūt uz pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, pastmarku un aplokšņu iegādi, pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, preses izdevumu abonēšanu, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās u.c.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu Rīgas pilsētā nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums Par universālā pasta pakalpojuma saistībām, kas paredz, ka Latvijas Pastam Rīgas pilsētā jānodrošina vismaz 30 nepārvietojamu pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Latvijas Pasts šos nosacījumus izpilda, sniedzot pasta pakalpojumus 40 pasta nodaļu.

Precīza informācija par pasta pakalpojumu saņemšanu Rīgas 7.pasta nodaļas apkalpošanas teritorijā no 28.oktobra tiks ievietota katra šajā teritorijā dzīvojošā klienta pastkastītē, sākot ar 30.septembri.

Par VAS Latvijas Pasts
Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone
Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504
Mob.: +371 26722585
E-pasts:pr@pasts.lv
vineta.danielsone@pasts.lv
facebook.com/latvijas.pasts
instagram.com/latvijas_pasts
twitter.com/latvijas_pasts

 
Uz remontdarbu laiku daļēji slēgs Saulkrastu apvedceļa divlīmeņu krustojumu
Prezentēs pasaulslavenajam latviešu māksliniekam Gustavam Klucim veltītu pastmarku bloku
Nostiprina savulaik noslīdējušo ceļa nogāzi un ceļa klātni pie Ērgļiem
95% no autobusos un vilcienos kontrolēs konstatētajiem pārkāpumiem saistīti ar biļešu tirdzniecību
Pabeigti ceļa seguma atjaunošanas darbi pie Kuldīgas