Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Pirmajā mācību dienā autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem; vecākus aicinām atgādināt bērniem par satiksmes drošības noteikumiem

Sākoties jaunajam mācību gadam, ievērojami pieaugs satiksmes intensitāte. Pa ielām un gar ceļiem pārvietosies vairāk kājāmgājēju, tai skaitā bērni, kas mēros ceļu uz vai no skolas kājām, ar velosipēdiem, skrejriteņiem un citiem braucamrīkiem. Tāpēc aicinām autovadītājus būs īpaši uzmanīgiem un piesardzīgiem un izvēlēties mazāku braukšanas ātrumu apdzīvotu vietu tuvumā. Tāpat jāņem vērā, ka skolu tuvumā ceļu var negaidīti šķērsot bērni, bet ceļu malās īslaicīgi var tikt novietotas vecāku automašīnas. Aicinām arī vecākus atgādināt savām atvasēm satiksmes drošības noteikumus, kā arī pārrunāt nokļūšanu uz un no skolas.

Ņemot vērā to, ka satiksmes dalībnieku skaits uz ceļiem un ielām ievērojami palielināsies, rīta stundās Pierīgā satiksme var būt palēnināta. Būvdarbi turpinās uz Jūrmalas šosejas (A10) un uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītei. Aicinām ieplānot papildu laiku ceļam un savlaicīgi doties ārā no mājām, rēķinoties ar palēninātu satiksmi rīta stundās. Īpaši tas attiecas uz tiem, kas mēros ceļu starp Jūrmalu un Rīgu un starp Siguldu vai Murjāņiem un Rīgu.

Būvdarbi turpinās arī citviet. Lielākie satiksmes ierobežojumi būvdarbu laikā ārpus Pierīgas patlaban ir sekojošos posmos:

Jelgavā un tās apkārtnē

· Atjaunota satiksme uz Loka maģistrāles pārvada pār dzelzceļu – tā organizēta pa vienu joslu ar luksoforu.

· Tilta pār Platoni Miera ielā pārbūves laikā satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar vienu braukšanas joslu katrā virzienā.

· Garozas ielas pārbūve turpinās ar vienu luksoforu posmu. Rīta un vakara stundās satiksme tur ir palēnināta.

Vidzemē

·Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam līdz četriem ar luksoforiem regulētiem posmiem.

·Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram trīs luksoforu posmi un pusstunda ceļā.

·Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros līdz sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, un lai tos izbrauktu, nepieciešama nepilna stunda.

Latgalē

·Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei viens luksoforu posms.

Zemgalē

·No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme septiņos posmos tiek regulēta ar luksoforiem. Remontposma izbraukšanai nepieciešama nepilna stunda.

Kurzemē

·Uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām astoņi luksoforu posmi un vairāk nekā stunda remontposma izbraukšanai.

·Uz autoceļa Talsi–Upesgrīva (P127) posmā no Zvirgzdiem līdz Laidzei četri luksoforu posmi, kas prasa pusstundu ceļā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VASLatvijas Valstsceļimājaslapāwww.lvceli.lv.

Informāciju sagatavoja VASLatvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

 
Uzsāks tilta pār Svētes upi pārbūvi
LVC: papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros jau uzsākti būvdarbi 9 objektos
Sākas būvdarbi uz autoceļa Valka–Rūjiena
Sākusies reģionālā ceļa seguma atjaunošana pie Aizputes
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi