Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Autovadītāju ievērībai: mainīta satiksmes organizācija posmā no Vangažiem līdz Sēnītei; sestdien Liepājas virzienā satiksme var būt intensīvāka

Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdz Sēnītesmezglam notiek satiksmes organizācijas izmaiņas un satiksme pakāpeniski vairākos posmos tiks pārslēgta uz Siguldas virziena brauktuvi. Patlaban jau ir pārslēgts posms no Vangažiem līdzSēnītesmezglam. Arī pēc satiksmes pārslēgšanas uz Siguldas virziena brauktuvi tā organizēta pa vienai joslai katrā virzienā.

Turpinās remontdarbi uz Jūrmalas šosejas (A10), tas ir jāņem vērā tiem, kas sestdien dosies uzPrāta vētraskoncertu Liepājā. Lielākie ceļa būvdarbu posmi uz reģionālajiem ceļiem ir pie Pāvilostas (P111), kur nepieciešama stunda lai izbrauktu visus luksoforu posmus, un no Tērvetes virzienā uz Lietuvas robežu (P95), kur ir astoņiluksoforu posmi. 45 minūtes ceļā paies remontdarbu posmos no Audriņiem līdz Dricāniem un no Gulbenes Balvu virzienā.

Būvdarbu vietās aicinām ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi, jo būvobjektos transportlīdzekļiem nav iespējams samainīties vietām. Neievērojot satiksmes ierobežojumus, var izraisīt pamatīgus sastrēgumus un apgrūtināt braukšanu sev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem:

Pierīgā

· Uz Jūrmalas šosejas (A10) slēgta brauktuve Jūrmalas virzienā. Satiksme abos virzienos pa divām joslām pārkārtota uz brauktuves Rīgas virzienā. Ātruma ierobežojums 70 km/h. Nozīmīgi satiksmes organizācijas grozījumi krustojumā ar Rīgas apvedceļu A5.

· Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdzSēnīteisākušies satiksmes organizācijas grozījumi. No Vangažiem līdz Sēnītei satiksme ir pārkārtota uz brauktuvi Siguldas virzienā – ātruma ierobežojums 70 km/h unsatiksme notiek pa vienu braukšanas joslu abos virzienos. Slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli zem ceļa pārvadiem.Augstuma gabarīta ierobežojums rotācijas aplī zem pārvadiem 4,5 m.

Jelgavā un tās apkārtnē

· Loka maģistrāles pārbūves ietvaros slēgts maģistrāles pārvads pār dzelzceļu. Apbraukšana saskaņā ar norādēm.

· Tilta pār Platoni Miera ielā pārbūves laikā satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar vairs tikai vienu braukšanas joslu katrā virzienā.

· Garozas ielas pārbūve turpinās ar vienu luksoforu posmu.

· Rotācijas apļa izbūves darbi Rīgas ielā Ozolniekos var aizkavēt satiksmi. Turpinās arī gājēju ceļa izbūve gar vietējo autoceļu Ozolnieki–Brankas–Brankstūri (V1068) posmā no Ozolnieku stacijas līdz Brankām.

Vidzemē

· Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam trīs ar luksoforiem regulēti posmi.

· Uz autoceļa Rīga–Ērgļi (P4) pirms Ērgļiem trīs luksoforu posmi pusotrā kilometrā prasa 20 minūtes ceļā.

· Uz Ķeguma HES tilta (P8) satiksme tiek regulēta ar luksoforiem – platuma ierobežojums 2,75 m un masas ierobežojums 15t.

· Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram četri luksoforu posmi, lai tos izbrauktu nepieciešama pusstunda.

· Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme četros līdz sešos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, lai tos izbrauktu, nepieciešamas 45 minūtes. Pagaidu tilta brauktuves platums 4 m un nestspēja 52 t.

Latgalē

· Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei trīs luksoforu posmi, tos var izbraukt pusstundā.

· Uz Daugavpils apvedceļa tilta pār Daugavu satiksme tiek regulēta pa vienu joslu ar luksoforiem.

· Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posmā no Audriņiem līdz Dricāniem trīs luksoforu posmi prasa pusstundu ceļā.

Zemgalē

· Uz autoceļa Bauska–Aizkraukle (P87) pie Jaunjelgavas ir trīs luksoforu posmi un satiksme novirzīta pa apbraucamo ceļu.

· No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme astoņos posmos tiek regulēta ar luksoforiem. Remontposma izbraukšanai nepieciešama nepilna stunda.

· Uz autoceļa Dobele–Bauska (P103) posmā no Mūrmuižas līdz Elejai ir viens luksoforu posms un viens posms ar satiksmes regulētājiem.

· Uz autoceļa Tukums–Auce (P104) posmā no Lielauces līdz Auceiir divi līdz trīs luksoforu posmi un pusstunda ceļā.

Kurzemē

· Uz autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111)posmā no Labraga līdz Mežainei seši luksoforu posmi. Lai tos izbrauktu, vajadzīga stunda. Remontdarbi notiek arī uz pievedceļa Pāvilostai.

· Uz autoceļa Kuldīga–Alsunga–Jūrkalne (P119) posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei vienā posmā satiksmi organizē regulētāji. Nepieciešama pusstunda remontposma izbraukšanai.

· Uz autoceļa Annenieki–Jaunpils (V1457) ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, un remontposms prasa 20 minūtes ceļā. Jaunpilī remontdarbu dēļ slēgts tilts pār Bikstupi, apbraukšana organizēta pa pašvaldības ielām.

Satiksmes ierobežojumi nedēļas nogales sarīkojumu laikā

· Sestdien 20. jūlijāPrāta vētraskoncerts Liepājā. Ceļā uz Liepāju, braucot no Rīgas, aicinām izmantot Jelgavas šoseju (A8) līdz Rīgas apvedceļam A5 un tālāk līdz Liepājas šosejai (A9).

· Rēzeknes novada svētku laikā no sestdienas 20. jūlija plkst.12:00 līdz svētdienai 21. jūlijam plkst.9:00 Kaunatā satiksmei tiks slēgta Rāznas iela jeb autoceļš Rēzekne–Stoļerova–Kaunata (V579) posmā 32,65.-32,90. km. Apbraukšana pa Kaunatas ielām.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Informāciju sagatavoja

VAS Latvijas Valsts ceļi

Komunikācijas daļa un

Satiksmes informācijas centrs

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad