Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Rīgas 79.pasta nodaļa 2019.gada 1.aprīlī vērs durvis apmeklētājiem jaunās telpās Mežciemā

2019.gada 1.aprīlī Rīgas 79.pasta nodaļa atsāks darbu jaunās telpās Mežciema teritorijā Hipokrāta ielā 7 tirdzniecības centrā Beta. Sakarā ar nodaļas iepriekšējo telpu rekonstrukciju 79.pasta nodaļa no 27.februāra pagaidu režīmā pasta sūtījumus izsniedza piegādes punktā Kvēles ielā 15, bet jau no 1.aprīļa klientiem visi nepieciešamie pasta pakalpojumi tiks atkal nodrošināti Mežciemā.

Pāceļoties uz telpām Hipokrāta ielā 7, sūtījumi 29.martā Kvēles ielā netiks izsniegti, bet klienti tiek aicināti tos saņemt jaunajā nodaļas adresē jau 1.aprīlī. Rīgas 79.pasta nodaļa no 1.aprīļa klientus jaunajās telpās apkalpos atbilstoši nodaļas iepriekšējam darbalaikam – katru darbdienu no plkst.9 līdz 20.

Tāpat kā līdz šim, arī jaunajās nodaļas telpās būs divas darbavietas, kas tiks aprīkotas ar mūsdienīgām kases sistēmām, elektroniskajām parakstu ierīcēm reģistrētu sūtījumu saņemšanai, jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļiem un klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas nodrošina iespēju pakalpojumiem nodaļā pieteikties arī attālināti no Latvijas Pasta mobilās lietotnes.

Trešā nodaļas darbavieta paredzēta pasta sūtījumu izsniegšanai.

Rīgas 79.pasta nodaļa plāno pastāvīgi turpināt darbu Hipokrāta ielā 7, neatgriežoties kādreizējās telpās Gaiļezera ielā 8.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
Sākusies reģionālā ceļa seguma atjaunošana pie Aizputes
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi
Sākušies autoceļa Kandava-Saldus atjaunošanas darbi
Uz autoceļa Tukums–Auce atjauno segumu
airBaltic un Icelandair paziņo par sadarbības lidojumu vienošanos