Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasts izdevējiem pasniegs preses abonēšanas gada balvu dažādās nominācijās

Apkopojot 2018.gada darbības rezultātus un 2019.gada preses izdevumu abonēšanas kampaņas laikā sasniegto, Latvijas Pasts pateicībā par veiksmīgo sadarbību iedibinājis Latvijas Pasta preses abonēšanas gada balvu, kas dažādās nominācijās tiks pasniegta preses izdevējiem īpašā pasākumā 2019.gada 28.februārī.

Abonēto preses izdevumu piegāde ir viena no tradicionālajām Latvijas Pasta funkcijām, kas, neņemot vērā straujo digitalizācijas attīstību, joprojām ir būtiska uzņēmuma pakalpojumu daļa. Latvijas Pasts ir vienīgais preses komersants Latvijā, kas katru darbdienu preses izdevumus piegādā arī uz vistālākajām valsts teritorijām, nodrošinot vienmērīgu informācijas pieejamību visiem Latvijas iedzīvotājiem.

“Lai iedzīvotājiem būtu, ko lasīt, un Latvijas Pastam – ko piegādāt, vispirms, protams, jābūt kvalitatīvai un aizraujošai informācijai, par ko varam teikt paldies izdevējiem un radošajiem mediju kolektīviem. Lai nostiprinātu mūsu sadarbību un popularizētu preses izdošanu un lasīšanu, esam izveidojuši Latvijas Pasta preses abonēšanas gadu balvu, ko pasniegsim mūsu sadarbības partneriem vairākās nominācijās, izceļot viņu ieguldījumu abonēto preses izdevumu lasīšanas tradīcijas veicināšanā,” uzsver Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Latvijas Pasta preses abonēšanas gada balva izdevējiem tiks pasniegta kopumā astoņās nominācijās svinīgā pasākumā, kas plānots 2019.gada 28.februārī Latvijas Pasta centrālā biroja ēkā Ziemeļu ielā 10, Lidostā Rīga, Mārupes novadā, plkst.14.

Balva tiks pasniegta šādās nominācijās: Izdeniecība ar visvairāk noformēto abonementu skaitu 2019.gadam, Abonētākais izdevums latviešu valodā 2019.gadam; Abonētākais izdevums krievu valodā 2019.gadam; Izdevniecība ar procentuāli lielāko abonēto izdevumu pieaugumu 2019.gadam; Izdevums ar procentuāli lielāko abonementu pieaugumu 2019.gadam; 2018.gadā visvairāk piegādātais izdevums; 2019.gadam visvairāk abonētais izdevums bērniem un 2019.gadam visvairāk abonētākais reģionālais izdevums.

Latvijas Pasta abonēšanas rezultāti liecina, ka preses izdevumu abonēšanai pēdējos gados ir ne tikai stabila, bet arī nedaudz augoša tendence. Noslēdzoties tradicionālajai abonēšanas kampaņai, Latvijas Pastā piegādes nodrošināšanai 2019.gadā tika saņemti 430823 preses izdevumu abonementi jeb par 18 139 abonementiem vairāk nekā pirms gada.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
Sākusies reģionālā ceļa seguma atjaunošana pie Aizputes
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi
Sākušies autoceļa Kandava-Saldus atjaunošanas darbi
Uz autoceļa Tukums–Auce atjauno segumu
airBaltic un Icelandair paziņo par sadarbības lidojumu vienošanos