Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Ēnu dienās 2019 airBaltic profesionāļus “ēnos” 107 skolēni

Rīga. Gadu no gada viens no populārākajiem darba devējiem Ēnu dienu projekta ietvaros ir Latvijas lidsabiedrība airBaltic. Ēnu dienās 13. februārī 68 airBaltic profesionāļu ikdienu “ēnos” 107 skolēni, sniedzot iespēju jauniešiem izzināt un gūt priekšstatu par 15 dažādām profesijām aizraujošajā aviācijas nozarē.

“Mēs lepojamies jau vairākus gadus būt Latvijā vadošais darba devējs transporta nozarē. Mums ir patiess prieks būt daļai no Ēnu dienu iniciatīvas, piedāvājot skolēniem iepazīt moderna un veiksmīga Latvijas uzņēmuma talantīgās komandas ikdienas darbu. Esam gandarīti dalīties ar zināšanām un iedvesmot Latvijas skolēnus savu nākotni saistīt ar aviāciju,” uzsver airBaltic viceprezidente personāla vadības jautājumos Alīna Roščina.

“Aviācija jau vairākus gadus ir viena no pieprasītākajām nozarēm ēnotāju vidū. Gandrīz 800 jauniešu šogad izrādījuši interesi par iespēju ēnot kādu profesijas pārstāvi tieši šajā jomā. Stjuarta profesija ir starp pieprasītākajām vakancēm – šogad saņemti 250 pieteikumi. Vairums jauniešu Ēnu dienu uztver nopietni un šo pieredzi patiesi izmanto savas karjeras plānošanai un nākotnes profesijas izvēlei.Tādēļ novērtējam, ka airBaltic ir starp sešiem lielākajiem “ēnu” devējiem, piedāvājot daudzveidīgas vakances un ļaujot skolēniem iepazīt dažādas profesijas, kuras nepieciešamas aviācijas nozarē,”norāda Ēnu dienas rīkotājs, Junior Achievement Latvia vadītājs Jānis Krievāns.

Kopumā 2019. gada Ēnu dienām airBaltic saņēma 542 pieteikumus. Kā ik gadu, arī šogad, lielākā interese skolēnu vidū bija par lidojumu apkalpes un pilotu darba ikdienu ar mērķi uzzināt vairāk par viņu profesionālajiem pienākumiem, kopā dodoties uz kādu no lidsabiedrības galamērķiem.

Skolēni Ēnu dienas ietvaros iepazīs airBaltic valdes priekšsēdētāja, pilota, stjuarta, gaisa kuģa tehniķa, ārkārtas situāciju nodaļas vadītāja, airBaltic Training Centre tehniskā vadītāja, kā arī sociālo mediju,talantu piesaistes speciālistu un citu lidsabiedrības darbinieku ikdienas gaitas. airBaltic Ēnu dienas projektā piedalās jau 13. gadu.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku. Papildus tam airBaltic iepazīstinājusi ar trīs jauniem galamērķiem nākamajā vasarā no Tallinas uz Malagu, Briseli un Kopenhāgenu.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 34 lidmašīnas: 14 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta “Rīga”
E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Grozītas rekomendācijas Irānas gaisa telpas izmantošanai
Riga TechGirls un airBaltic aicina sievietes kļūt par pilotēm
2019. gadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto SOLAS kuģu skaits
26. JANVĀRIS - RĪGAS MOTORMUZEJA ĢIMEŅU DIENA
50% iedzīvotāju uzskata, ka valsts autoceļu būvdarbu kvalitāte ir uzlabojus