Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Izdots Latvijas Pasta un Latvijas valsts simtgadē emitēto pastmarku komplekts

Latvijas Pasts izdevis 2018.gadā emitēto pastmarku komplektu, kurā iekļautas visas šā gada laikā izdotās pastmarkas – kopumā 20 pastmarku izdevumi, kas sastāv no 26 pastmarkām un trim pastmarku blokiem. Starp aizejošajā gadā emitētajiem filatēlijas izdevumiem ir unikālas pastmarkas, kas saistītas ar Latvijas valsts un Latvijas Pasta simtgadi. 2018.gada pastmarku komplekti pieejami lielākajās Latvijas Pasta nodaļās, Latvijas Pasta e-veikalā, kā arī Pasta namiņā Doma laukuma Ziemassvētku tirdziņā.

Latvijas Pasta 2018.gada pastmarku komplektā iekļauti kopumā 20 pastmarku izdevumi, ko veido 26 pastmarkas un trīs pastmarku bloki, to kopējai tirāžai sasniedzot 5,3 miljonus eksemplāru. Pastmarku komplekts ir ērts veids pastmarku kolekcionēšanai, jo tajā atrodamas visas šogad izdotās pastmarkas, nodrošinot to funkcionālu lietošanu un pārskatāmību.

Jaunāko pastmarku komplekti interesentiem ir pieejami lielākajās Latvijas Pasta nodaļās, Latvijas Pasta e-veikalā, kā arī līdz 31.decembrim – Latvijas Pasta īpašajā pasta nodaļā Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā, Rīgā.

Atzīmējot Latvijas Pasta un Latvijas valsts simtgadi, 2018.gadā izdotas vairākas unikāla dizaina pastmarkas– emitēta pirmā neregulāras formas pastmarka Latvijas kartes veidolā, atkārtoti dienasgaismu ieraudzīja Latvijas Republikas pirmā pastmarka, kas pirmoreiz izdota 1918.gadā, savukārt Latvijas Dziesmu un Deju svētku tradīcijai veltītas trīs noslēdzošās pastmarkas sērijā Latvijas Republikai 100.

2018.gadā turpināta arī jau labi pazīstamu un tradicionālu pastmarku sēriju izdošana, piemēram, Izcilie latviešu mākslinieki, Latvijas bākas, Ziedi, Latvijas putni, Ziemassvētki u.c.

Visas 2018.gadā izdotās pastmarkas iespējams aplūkot te.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585

E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad