Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Atklās divus pārbūvētus posmus uz valsts garākā reģionālā autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62)

Trešdien, 14. novembrī Preiļu novada Rušonas pagasta Kastīrē un Krustpils novada Atašienes pagasta Troškās tiks atklāti autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) divi pārbūvētie posmi – no Bašķiem līdz Preiļiem un no Steķiem līdz Atašienes krustojumam uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne (A12).Autoceļš P62 ir garākais reģionālais autoceļš Latvijā,tā kopgarums ir 148,3 km.Pēc posma Steķi - Atašienes krustojums pārbūves ceļš ir asfaltēts visā tā garumā

Plkst. 11:00 Kastīrē tiks atklāts posms no Bašķiem līdz Preiļiem, kur pilnībā pārbūvēta ceļa sega, sākot no salturīgā slāņa un šķembu pamata līdz beidzot ar divām kārtām asfalta. Visā trases garumā notikusi ievērojama apjoma kūdras pamatu nomaiņa ar smilti. Atjaunoti tilti pār Preiļupi un Jašu. Posmā ir uzlabota satiksmes drošība, atjaunota ūdens novades sistēma un sabiedriskā transporta pieturvietas. Būvdarbus kopš pagājušā gada augusta veica SIAYIT Infra Latvija, un to līgumcena ir 17,464 miljoni eiro (ar PVN), no kuriem 85 procentus līdzfinansēja ERAF.

Atklāšanā piedalīsies VASLatvijas Valsts ceļivaldes priekšsēdētājs Jānis Lange, SIAYIT Infra Latvijatehniskais direktors Jānis Fedotovs un Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda.

Plkst. 12:30 tiks atklāts posms no Steķiem līdz krustojumam ar autoceļu Jēkabpils–Rēzekne (A12). Arī šajā posmā pilnībā pārbūvēti ceļa pamati un ieklātas divas jaunas asfalta kārtas. Ceļā tika iztaisnoti vairāki līkumi, kā arī no monolīta betona pārbūvēta Neretas upes caurteka. Posmā ir uzlabota satiksmes drošība un atjaunota ūdens novades sistēma. Līdz šim posmam nebija asfalta seguma, tas bija grantēts. Būvdarbus kopš pagājušā gada augusta veica SIABinders, to līgumcena 9,477 miljoni eiro (ar PVN), no kuriem 85 procentus līdzfinansēja ERAF.

Posma atklāšanāpiedalīsies VAS Latvijas Valsts ceļivaldes priekšsēdētājs Jānis Lange, SIABindersvaldes priekšsēdētājs Aigars Sēja un Atašienes pagasta pārvaldes vadītāja Ilona Zalāne.

Aicinām medijus piedalīties pasākumā.Nepieciešamības gadījumā žurnālistiem tiks nodrošināts transports, kas aties plkst. 8.00 no Gogoļa ielas 3 Rīgā.

Informāciju sagatavoja

VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

 
Uz autoceļa Līksna–Kalupe sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi
Sākušies autoceļa Kandava-Saldus atjaunošanas darbi
Uz autoceļa Tukums–Auce atjauno segumu
airBaltic un Icelandair paziņo par sadarbības lidojumu vienošanos
Uzsākti seguma atjaunošanas darbi uz autoceļa Ķekava – Skaistkalne