Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic uzsāks lidojumus no Rīgas uz Štutgarti

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo par pirmo 2019. gada vasaras sezonas galamērķi, uz kuru lidojumi sāksies marta beigās. airBaltic turpina paplašināt savu piedāvājumu lidojumiem uz Vāciju, maršrutu kartei pievienojot regulāros reisus uz Štutgarti, kas sāksies 31. martā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Štutgarte ir jau mūsu sestais galamērķis Vācijā. Mēs esam pārliecināti, ka šo tiešo savienojumu novērtēs gan biznesa, gan atpūtas ceļotāji. Kā viens no Vācijas autorūpniecības nozares centriem, kas bagāts ar unikālām dabas ainavām, Štutgarte saviem viesiem piedāvā plašas iespējas."

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar airBaltic kā jauno pārvadātāju Štutgartes lidostā,” norāda Štutgartes lidostas izpilddirektore Dr. Arina Freitāga (Dr. Arina Freitag). “Rīga ir lielisks papildinājums mūsu maršrutu tīklam, un airBaltic piedāvā ļoti ērtus savienojošos lidojumus, piemēram, uz visām Baltijas valstīm, kur pašreizējais pieprasījums ir palielinājies par 60%.”

Štutgartes lidostas izpilddirektors un preses pārstāvis V. Šēfers (W. Schoefer) piebilst: “airBaltic nodrošina abpusēju piekļuvi diviem ekonomiski ļoti dinamiskiem reģioniem. Digitalizācijas un e-pārvaldes ziņā Latvija ir pionieris Eiropā un tādējādi pievilcīgs partneris mūsu ekonomikai, tāpēc mēs šo jauno savienojumu augstu novērtējam.”

Maršruts

Lidojumu biežums

Periods

Cena *,

Pamata

Cena *,

Premium

Cena *,

Biznesa klase

Rīga – Štutgarte

4 lidojumi nedēļā

2019. gada 31. marts

29 EUR

69 EUR

399 EUR

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts, kā arī biļetes uz jauno galamērķi jau pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

2018. gada pirmajos sešos mēnešos airBaltic pārvadājusi 1876839 pasažierus jeb par 20% vairāk salīdzinājumā ar attiecīgo laika periodu pērn uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, Krievijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada jūnijā airBaltic pakalpojumus izmantoja 424822 pasažieri, sasniedzot rekordaugstu līmeni.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienojusi astoņus jaunus galamērķus no Rīgas uz Malagu, Lisabonu, Splitu, Bordo, Gdaņsku, Almati, Sočiem un Kaļiņingradu. Papildus tam airBaltic sākusi tiešos lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 33 lidmašīnas: desmit Airbus A220-300, 11 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2012. gadā Airlinetrends atzinis airBaltic par vienu no desmit inovatīvākajām lidsabiedrībām pasaulē, savukārt 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta “Rīga”
E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad