Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Karstums ietekmē ceļu būvdarbus. Atsevišķos objektos iespējami īslaicīgi masas ierobežojumi

Pastāvīgi augsto gaisa temperatūru dēļ ceļu būvdarbu objektos, kuros tiek veikta virsmas apstrāde un tehnoloģija prasa bitumena emulsijas pielietošanu, vērojama bitumena kušana. Bitumens, kas saista šķembas ar ceļa konstrukciju, uzkarst un kļūst mīksts.

Līdz ar to transporta slodžu (it sevišķi smagā transporta) ietekmē būvdarbu laikā rodas risu izspiedumi, bedres, izsvīdumi un pastiprināta šķembu atdalīšanās.

Tāpēc, ņemot vērā ārkārtas apstākļus un lai nodrošinātu būvdarbu kvalitāti, darbu pasūtītājs – VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) piekrīt virsmas apstrādes objektos ļaut noteikt īslaicīgus autotransporta masas ierobežojumus būvdarbu laikā.

Masas ierobežojumi attieksies uz transportlīdzekļiem ar masu virs 20t, atsevišķos gadījumos virs 26t.

Ierobežojumi neattieksies uz sabiedrisko un operatīvo transportu.

26 tonnu masas ierobežojums sākot ar šīs dienas pēcpusdienu ieviests vietējā autoceļa Cempi-Brenguļi-Trikāta-Vijciems (V182) posmā no 6,9. – 15,7. kilometram. Tur tiek veikta divkārtu virsmas apstrādes būvniecība. Darbus veic SIA 8.CBR. Būvdarbus plānots pabeigt 10. augustā. Tik pat ilgi spēkā būs masas ierobežojumi. Transports, kas smagāks par 26 t būvdarbu objektu var apbraukt izmantojot šādus maršrutus:

- uz Valmieru no Trikātas ērtākais un īsākais ceļš ir izmantojot Strenči-Trikāta-Miega (V233) posmu Trikāta-Jaunvāles stacija un Valmiera-Smiltene (P18) posmu Jaunvāles stacija–Valmiera;

- apbraukt tikai pašu remontposmu var izmantojot ceļa Strenči-Trikāta-Miega (V233) posmu Trikāta-Dutka un Valmiera-Brenguļi-Bikseja (V196) posmu Dutka-Brenguļi.

Ja vēl kādā objektā būvnieks pieņems lēmumu, ka šādi masas ierobežojumi ir nepieciešami, tad saskaņojot ar LVC tiks izstrādāta apbraucamā ceļa shēma.

Kopumā augusta sākumā virsmas apstrāde notiek 30 objektos.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VASLatvijas Valsts ceļimājaslapāwww.lvceli.lv.

Informāciju sagatavoja
VAS Latvijas Valsts ceļi
Komunikācijas daļa

 
“Transavia” uzsāks lidojumus no Rīgas uz Parīzi
Autoceļu Rīga–Ērgļi un Juglas papīrfabrikas ciemats–Ulbroka krustojumā līdz pavasarim saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h
Atzīmējot 50.Pasaules pasta dienu, Latvijas Pasts organizē pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos
Sākas tradicionālā abonēšanas kampaņa – Latvijas Pastā 2020.gadam var abonēt 755 preses izdevumus
Pasažieru komercpārvadājumi ar vieglo automobili: taksometru un “balto numuru” atšķirības