Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

AS “Pasažieru vilciens” norīko vilciena reisu pēc Prāta Vētra koncerta Jelgavā

Sestdien, 21. jūlijā, Jelgavā notiks Prāta Vētra pirmais "Skārda bungu tūres" koncerts. Aicinām šī pasākuma apmeklētājus izmantot vilcienu satiksmi, lai ērti un videi draudzīgā veidā nokļūtu koncerta norises vietā, kā arī, lai bez raizēm atgrieztos mājās pēc koncerta noslēguma.

Lai apmeklētāji varētu ērti nokļūt uz koncertu, “Pasažieru vilciens” 21. jūlijā vilcieniem maršrutā Rīga – Jelgava nodrošinās papildu vagonus. Savukārt pēc koncerta noslēguma, naktī no 21. uz 22. jūliju ir norīkots īpašs vilciena reiss Jelgava (00:45) – Rīga (01:27). Koncerta norises vietai tuvākā dzelzceļa stacija ir “Cukurfabrika”, dodoties kājām, ceļā jāpavada aptuveni 15 minūtes. Vilciens Cukurfabrikas stacijā piestās plkst. 00:50. Pasažieru ērtībām gan Jelgavas, gan Cukurfabrikas stacijā būs atvērta biļešu tirdzniecības kase.

“Šajā koncerttūrē Prāta Vētra ir aicinājusi koncertu apmeklētājus radīt iespējami mazāku kaitējumu videi, tai skaitā, nokļūšanai uz koncertu norises vietām izmantot sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Braucot ar vilcienu, jūs atbalstīsiet šo ideju, jo būsiet izvēlējušies vienu no dabai draudzīgākajiem transporta veidiem! Un braucot mājup no koncerta varēsiet turpināt dungot savas mīļākās dziesmas vilcienā” aicina “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.

“Sekojiet mūsu piemēram un brauciet plašākā kompānijā – gan ceļš būs jautrāks, gan sastrēgumi šķitīs mazāki,” stāsta Māris Mihelsons (Prāta Vētra).

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un iegādāties e-biļetesiespējams šeit.

Plašāka informācija par Prāta vētra koncertiem un biļešu iegādi šeit.

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas galvenās sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009
E-pasts: agnese.licite@pv.lv

 
“Transavia” uzsāks lidojumus no Rīgas uz Parīzi
Autoceļu Rīga–Ērgļi un Juglas papīrfabrikas ciemats–Ulbroka krustojumā līdz pavasarim saglabāsies ātruma ierobežojums 70 km/h
Atzīmējot 50.Pasaules pasta dienu, Latvijas Pasts organizē pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos
Sākas tradicionālā abonēšanas kampaņa – Latvijas Pastā 2020.gadam var abonēt 755 preses izdevumus
Pasažieru komercpārvadājumi ar vieglo automobili: taksometru un “balto numuru” atšķirības