Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

AS “Pasažieru vilciens” aicina iegādāties vilciena e-biļeti, nevis stāvēt rindā pie kases

Karstajos laikapstākļos, kad jūrā veldzēties gribētājus “Pasažieru vilciens” nogādā Jūrmalā ar papildu vilcienu reisiem, pie biļešu kasēm mēdz veidoties rindas. Aicinām vilcienu pasažierus ietaupīt savu laiku, pirms brauciena iegādājoties vilciena e-biļeti internetā vai mobilajā lietotnē! Turklāt šobrīd, pērkot vilciena e-biļeti, ir iespēja laimēt gardumu grozu!

E-biļeti ērti var iegādāties “Pasažieru vilciens” mājaslapā www.pv.lv vai mūsu mobilajā lietotnē, kura ir lejupielādējama bez maksas un piemērota gan iOS, gan Android operētājsistēmai. E-biļetes cena ir tāda pati kā biļetei kasē, to iegādāties ir ļoti ātri un viegli, un brauciena laikā to ir ērti uzrādīt konduktoram kontrolierim.

Šobrīd, iegādājoties vilciena e-biļeti, ir iespēja ne tikai ietaupīt braucienam atvēlēto laiku, bet arī laimēt balvu! No 16. jūlija līdz 7. novembrim, katrs 15 tūkstošās e-biļetes pircējs dāvanā no “Pasažieru vilciena” saņems grozu ar Latvijā ražotiemgardumiem 30 eiro vērtībā. Akcijā piedalās visas sistēmā reģistrētās e-biļetes, kas iegādātas jebkuram maršrutam “Pasažieru vilciens”mājaslapā vai mobilajā lietotnē. Plašāk par loteriju varat lasīt šeit.

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009
E-pasts: agnese.licite@pv.lv

 
VAS “Latvijas dzelzceļš” 2018. gadā uzrādījis labākos rezultātus pēdējo trīs gadu laikā
airBaltic otro gadu pēc kārtas saņems ATW Tirgus līdera balvu
Autovadītāju ievērībai: sniegs un apledojums lielākajā daļā Latvijas apgrūtina braukšanu; strādā 145 ziemas tehnikas vienības
Uz C un D uzturēšanas klases autoceļiem visā Latvijas teritorijā šodien var veidoties bīstami braukšanas apstākļi; autovadītājiem jābūt īpaši piesardzīgiem
Autovadītāju ievērībai: sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu;strādā 134 ziemas tehnikas vienības