Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

VAS "Latvijas gaisa satiksme" (LGS) izsludina konkursu un aicina pieteikties atlasei tos, kas vēlas apgūt gaisa satiksmes vadības dispečera profesiju

Valsts akciju sabiedrības “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) ir aeronavigācijas uzņēmums, kura galvenais mērķis ir nodrošināt ar aeronavigācijas pakalpojumiem visus gaisa telpas lietotājus Rīgas Lidojumu informācijas rajonā.

Studentiem būs lieliska iespēja mācīties "ANS Finland" Aviācijas koledžā, kas atrodas Somijā, Helsinkos. Mācību programma sastāv no teorētiskajām un praktiskajām nodarbībām, kuras notiek, izmantojot mūsdienīgus aviācijas simulatorus.

Aviācijas koledža nodrošinās pamatapmācību, kas norisināsies divās grupās. Studentiem ir iespēja uzsākt 10 mēnešu pamata apmācību kursu 2018. gada oktobrī vai 2019. gada augustā /septembrī.

Apmācību noslēgumā studenti iegūs starptautiski atzītu licenci, kas dod iespēju strādāt par gaisa satiksmes vadības dispečeru LGS.

Atlases process notiks vairākos posmos un sastāvēs no intervijām, psiholoģiskajiem testiem, FEAST testa un noslēgumu intervijas. Pirms intervijas studentiem ir jābūt nokārtotai 3. klases medicīniskajai apliecībai. Pēc intervijas ar studentiem tiks noslēgts mācību līgums un vienošanās.

Pretendentiem nepieciešama augstākā izglītība (vismaz bakalaura akadēmiskais grāds), labas angļu valodas un matemātikas zināšanas, psiholoģiskā noturība un spēja pieņemt lēmumus dinamiskās situācijās, kā arī, protams, interese par aviāciju. Sīkāka informācija pieejama mājaslapās http://www.lgs.lv un www.ansfinland.fi.

Lūdzu, sekojiet saitei https://www.lyyti.in/LGS_ATCO_campaign_8679, lai pieteiktos gaisa satiksmes vadības dispečera atlases procesam. Piesakoties ir jāpievieno motivācijas vēstule, pamatojošie dokumenti un CV Euro PASS formā: https://europass.cedefop.europa.eu/lv/documents/curriculum-vitae.

Pieteikšanās līdz 29.07.2018.

 
No nākamā gada reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos mainīsies tarifi
Decembrī ātrākai klientu apkalpošanai 19 Latvijas Pasta nodaļās darbosies ātrās kases; piecām nodaļām – pagarināts darbalaiks
Turpmāk Latvijas autoceļu uzturētāju par valsts autoceļu stāvokli varēs informēt arī “Waze”
No 2020.gada 1.janvāra klientiem tiks piedāvāti mūsdienīgi pasta sūtījumu veidi un sakārtoti tarifi
CAA sertificē airBaltic Airbus A220 lidojumu simulatoru