Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasts pie Rīgas 10.pasta nodaļas izveido Latvijā vienīgo velonovietni uz ielas braucamās daļas

Latvijas Pasts izveidojis Latvijā pirmo velonovietni, kas izvietota uz ielas braucamās daļas, neaizņemot gājējiem paredzēto teritoriju. Divu automašīnu vietā pie Rīgas 10.pasta nodaļas, Elizabetes ielā 41/43, tagad iespējams novietot desmit divriteņus. Pārmaiņas gaida arī pašu Rīgas 10.pasta nodaļu – tā tiks pārveidota par jauna veida klientu apkalpošanas vietu gan no servisa, gan preču un pakalpojumu pārdošanas viedokļa.

Patlaban Latvijā nav analoga Latvijas Pasta izveidotajai velonovietnei pie Rīgas 10.pasta nodaļas. “Šāda tipa velonovietne pagaidām ir vienīgā Latvijā, bet citās Eiropas valstīs tā jau ir ierasta prakse efektīvam ielas telpas izmantojumam. Tā izceļas ar diviem pozitīviem aspektiem – neaizņem gājējiem paredzēto teritoriju un divu automašīnu vietā tajā var novietot desmit divriteņus,” uzsver Latvijā unikālās velonovietnes projektētājs un satiksmes infrastruktūras plānotājs Viesturs Laurs.

Arī Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns pauž gandarījumu, ka Latvijas Pastam, sadarbojoties ar riteņbraukšanas ekspertiem un satiksmes infrastruktūras speciālistiem, izdevies galvaspilsētā īstenot unikālu, klientiem draudzīgu un mūsdienīgu velonovietnes risinājumu.

Tāpat kā citas Latvijas Pasta velonovietnes, arī uz ielas braucamās daļas izvietota augstā tipa velonovietne, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda, un tā izceļas ar īpašu dizainu – stilistiski attēlotu sūtījuma aploksni. Velonovietne dizainiski norobežota ar dzeltenas krāsas “lenti”, uz kuras redzams Latvijas Pasta logo, un arī tā izgatavota no nerūsējošā tērauda.

Izmaiņas gaidāmas arī Rīgas 10.pasta nodaļas darbībā – tā tiks pārveidota par jaunas koncepcijas pasta nodaļu, nodrošinot augstas kvalitātes standartus gan klientu apkalpošanā, gan preču un pakalpojumu pārdošanā. Nodaļas kolektīvs tiks veidots no jauna, izsludinot darbinieku atlasi un pretendentiem izvirzot augstas prasības kā klientu apkalpošanas, tā svešvalodu zināšanu jomā.

Jau divus gadus Latvijas Pasts aktīvi veido klientiem labvēlīgāku vidi pasta nodaļās, un velonovietņu izveide ir viena no būtiskām šā projekta sastāvdaļām. Bez īpašās velonovietnes Elizabetes ielā, Rīgā, Latvijas Pasta jauno velonovietņu kopskaits pie pasta nodaļām visa Latvijā šogad sasniegs jau divus desmitus.

Detalizēti te vai pievienotajā preses relīzē. Lūdzu, rakstiet/zvaniet ja rodas papildu jautājumi.

Gundega Vārpa
VAS Latvijas Pasts
Ārējo komunikāciju vadītāja
Tālr.: +371 67608505
Mob.:+ 371 26628729
facebook.com/latvijas.pasts
twitter.com/latvijas_pasts

 
Atjaunota ilgtermiņa atļauja paaugstināta riska lidojumiem uzņēmumam “UAVFactory”
Atsākas ceļa remontdarbi uz reģionālā autoceļa no Kalnciema līdz Kūdrai; atjaunos ceļa segumu arī pie Kuldīgas
airBaltic rezervāciju apjoms pēdējo divu nedēļu laikā pieaudzis par gandrīz 500%
Atsākas ceļa pārbūve no Tīnūžiem līdz Ikšķilei
airBaltic Pilotu akadēmija atsāk praktiskās apmācības