Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Autovadītāju ievērībai: ceļā no Rēzeknes līdz Gulbenei remontdarbi 35 km garumā

Šodien pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākas būvdarbi uz reģionālā autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posmā no Dricāniem līdz tiltam pār Ičas upi (20,9.-39,25.km), līdz ar to ceļā no Rēzeknes līdz Gulbenei remontdarbi noritēs kopumā 35 kilometros.

18 kilometrus garajā posmā no Dricāniem līdz tiltam pāri Ičas upei pērn tika uzsākta seguma atjaunošana un šogad tiks uzklāta asfalta virskārta. Pabeigt darbus plānots līdz jūnija beigām. Asfaltēšanas darbu laikā šajā posmā tiks noteikti ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, kā arī paredzēts viens luksoforu posms. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Darbus veic SIAYIT Infra Latvija, to līgumcena ir 3,1 milj. eiro (ar PVN). Šie darbi tiek finansēti no valsts budžeta.

Jau ziņots, ka uz šī ceļa gandrīz 17 km garā posmā no Rēzeknes līdz Dricāniem notiek vērienīgi ceļa pārbūves darbi.

No Rēzeknes apļa līdz Audriņiem (3,98.-12,25. km) būvdarbi tika uzsākta pagājušajā pavasarī, un tos plānots pabeigt līdz septembrim. Šajā posmā ir divi luksoforu posmi un ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h, kā arī platuma ierobežojums 3m. Paredzamais remontdarbu posma šķērsošanas laiks ir 25 minūtes.

Pārbūves ietvaros plānota Greivuļu apļa pārbūve un lielizmēra caurtekas izbūve pie Audriņiem. Visā posmā būs pārbūvēti ceļa pamati un ieklātas divas asfalta kārtas. Būvdarbos kūdras slānis pamatos dažviet tika norakts pat piecu metru dziļumā, kā arī iebūvētās Živuhas upītes caurteka. Šos darbus veic SIA Ceļi un tilti, un līgumcena ir 6,28 miljoni eiro (ar PVN) ar ERAF līdzfinansējumu.

Savukārt maija vidū sākās ceļa pārbūves darbi nākamajam posmam - no Audriņiem līdz Dricāniem (12,25.-20,90. km). Būvdarbi paredz jaunu ceļa pamatu izbūvi un divas jaunas asfalta kārtas. Tiks sakārtotas šajā posmā esošās caurtekas, elektropārejas un veikti citi ceļa apdares darbi. Posmā darbojas četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi 50 un 70 km/h. Paredzamais būvdarbu šķērsošanas laiks ir 40 minūtes. Šo ceļa posmu pārbūvē SIAYIT Infra Latvija, darbu līgumcena ir 5,69 miljoni eiro (ar PVN) ar ERAF līdzfinansējumu, un posma pārbūvi paredz pabeigt nākamvasar.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapāwww.lvceli.lvun aplikācijā Waze.

Informāciju sagatavoja: VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

 
Atjaunota ilgtermiņa atļauja paaugstināta riska lidojumiem uzņēmumam “UAVFactory”
Atsākas ceļa remontdarbi uz reģionālā autoceļa no Kalnciema līdz Kūdrai; atjaunos ceļa segumu arī pie Kuldīgas
airBaltic rezervāciju apjoms pēdējo divu nedēļu laikā pieaudzis par gandrīz 500%
Atsākas ceļa pārbūve no Tīnūžiem līdz Ikšķilei
airBaltic Pilotu akadēmija atsāk praktiskās apmācības