Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic un Tez Tour Latvija uzsak cartera lidojumus uz Peloponesu un Mark

Latvijas lidsabiedrība airBaltic sadarbībā ar starptautisko tūrisma operatoru Tez Tour Latvija 2018. gada 27. maijā uzsāka jaunus čartera lidojumus, kas savienoRīgu ar Peloponesu (Araksas lidostu) Grieķijā, bet 3. jūnijā uzsāks lidojumus jaunā maršrutā no Rīgas uz Marki (Ankona) Itālijā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “2018. gada vasaras sezona ir sākusies. airBaltic piedāvā ērtas ceļošanas iespējas no Rīgas uz daudzām saulainām un aizraujošām vietām. Vienlaikus mēs priecājamies stiprināt mūsu ilglaicīgo un veiksmīgo sadarbību ar Tez Tour Latvija, uzsākot daudzveidīgākus tiešos čartera reisus no Rīgas uz dažādiem brīvdienu galamērķiem mūsu Baltijas ceļotājiem.”

Tez Tour Latvija direktors Konstantīns Paļgovs: “Mēs ar prieku uzsākam savu desmito sezonu kopā ar airBaltic un piedāvājam mūsu ceļotājiem paplašinātu čartera reisu karti. Kopš 2008. gada Tez Tour sadarbībā ar airBaltic ir piedāvājis vairāk nekā 23 sezonas galamērķus. Mēs esam lepni par to, ka visi Tez Tour pasažieri ar komfortu ceļos pasaules modernākajās lidmašīnās Bombardier CS300. Jaunie 2018. gada vasaras galamērķi mūsu kopējo sezonas maršrutu skaitu palielina līdz 25.”

2018. gada vasaras sezonā airBaltic un Tez Tour Latvija turpina piedāvāt čartera reisus arī no Rīgas uz Antāliju (Turcija) – līdz pieciem lidojumiem nedēļā, Irakliju (Grieķija) – divas reizes nedēļā, kā arī vienu lidojumu nedēļā uz Burgasu (Bulgārija).

Kopumā Tez Tour un airBaltic laikā no aprīļa līdz oktobrim plāno veikt vairāk nekā 300 čartera reisu uz populārākajiem tūrisma galamērķiem Eiropā. Visā vasaras sezonā Tez Tour piedāvās arī ceļojumus ar regulārajiem airBaltic reisiem uz Rodu (Grieķija), Katāniju (Itālija), Barselonu un Maljorku (Spānija).

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 70 maršrutos no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2018. gada vasarā airBaltic savam maršrutu tīklam pievienojusi astoņus jaunus galamērķus no Rīgas uz Malagu, Lisabonu, Splitu, Bordo, Gdaņsku, Almati, Sočiem un Kaļiņingradu. Papildus tam airBaltic sākusi tiešos lidojumus jaunā maršrutā no Tallinas uz Londonu.

 
Ceļa Jelgava–Iecava posmā Jelgavas līdz Salgales pagastam šonedēļ klāj asfaltu; satiksme var būt īpaši palēnināta
Ogrē uzsākta gājēju tuneļa būvniecība, kas savienos Skolas ielu un Mālkalnes prospektu
Jaunākā Latvijas autobūves sērijas pastmarka vēsta par ugunsdzēsēju eleganto automobili Ford-Vairogs V8 (81C)
No Mūrmuižas līdz Elejai atjaunos reģionālā ceļa segumu
Atran Airlines uzsāk tiešos regulāros kravas reisus no Ķīnas uz Latviju