Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic aicina apmeklēt pirmo lidsabiedrības Karjeras dienu

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2018. gada 16. maijā aicina visus, kuri ir motivēti un meklē darba iespējas, kā arī studentus, kuri ir ieinteresēti iziet praksi airBaltic, apmeklēt pirmo airBaltic Karjeras dienu, kas no plkst. 11 līdz plkst. 13 norisināsies airBaltic Training centrā, Pilotu ielā 6. airBaltic jaunā Karjeras dienas iniciatīva ir paredzēta visiem cilvēkiem, kuri vēlas vairāk uzzināt par karjeras iespējām airBaltic.


airBaltic viceprezidente personāla vadības jautājumos Alīna Roščina norāda: „Pēdējo gadu laikā airBaltic uzrādījusi stabilu izaugsmi. Pērn airBaltic sasniedza labākos rezultātus uzņēmuma vēsturē, un mums ir ambiciozi plāni turpmākai attīstībai. Lai veiksmīgi īstenotu airBaltic nākotnes plānus, mēs meklējam arvien vairāk profesionāļu, kuri vēlas pievienoties mūsu komandai dažādos kompānijas departamentos.”


„Šobrīd airBaltic strādā vairāk nekā 1 460 cilvēku no 30 valstīm ar atšķirīgu darba pieredzi un kompetencēm 16 dažādos departamentos – aviācijas nozarē nestrādā tikai piloti un lidmašīnu apkalpojošais personāls vien. Tādēļ mēs aicinām visus interesentus, kuri vēlas uzzināt vairāk par karjeras iespējām vienā no aizraujošākajām nozarēm – aviācijā, sagatavot jautājumus un motivēt sevi pievienoties pirmajai airBaltic Karjeras dienai, lai iepazītu plašo profesionālās attīstības iespēju klāstu un sajustu unikālo vidi, kurā mēs airBaltic strādājam,” piebilst Alīna Roščina.


2018. gadā vien airBaltic plāno darbā pieņemt vairāk nekā 350 profesionāļu. Šobrīd visvairāk vakanču airBaltic pieejamas klientu aprūpes, IT un grāmatvedības departamentos, kā arī tiek regulāri meklēti stjuarti un piloti. 2017. gadā pieredzi airBaltic ieguva 35 praktikanti.


Šī pasākuma laikā viesiem būs iespēja tikties ar airBaltic departamentu pārstāvjiem neformālā gaisotnē, lai gūtu ieskatu viņu ikdienas darbā un piedalītos aizraujošās aktivitātēs, kurās tiks novērtēta prasmju atbilstība departamenta darba vajadzībām. Visiem būs iespēja iepazīties ar darba ikdienu tādos departamentos kā tehniskais dienests, inženierija, loģistika un kvalitāte, administrācija, grāmatvedība un juridisko jautājumu departaments, lidojumu un lidlauku operācijas, klientu aprūpe, ieņēmumu pārvalde un tīkla plānošana, lidmašīnu apkalpojošais personāls, IT, sabiedriskās attiecības, mārketings un pārdošana, kā arī airBaltic Training un Pilotu akadēmija.


airBaltic arī aicina visus interesentus pievienoties pasākumam veltītajai lapai Facebook (https://www.facebook.com/events/1867476906885698/), lai piedalītos konkursā un gūtu iespēju laimēt vienas stundas lidojumu airBaltic lidojuma simulatorā airBaltic Training centrā.


Kopš 2007. gada airBaltic dažādās nacionāla mēroga aptaujās un pētījumos konsekventi ierindota starp labākajiem darba devējiem: TOP1 Darba devējs transporta un loģistikas nozarē 2017., 2016., 2015., 2014., 2013. un 2012. gadā, TOP1 Darba devējs 2011. gadā, TOP2 Darba devējs un Iekārotākais darba devējs 2010. gadā, TOP3 darba devējs 2008. un 2007. gadā.

 

Turpmākai informācijai:

Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta “Rīga”
E-pasts: pr@airbaltic.lv


 
Izdotas jaunas navigācijas kartes
Kampaņā “Pamēģini sabiedrisko!” autovadītājus aicinās pārsēsties sabiedriskajā transportā
Lidostā “Rīga” samazinās gaisa kuģu radītais troksnis
Nākotnes izaicinājumi dzelzceļa nozarē - būt gataviem digitalizācijai, tostarp blokķēžu ieviešanai
airBaltic un Tez Tour Latvija sāks čarterlidojumus uz Ēģipti