Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas simtgades noskaņās Latvijas Pasts jau 17.reizi piedalīsies Eiropas lielākajā pastmarku gadatirgū

Ar vienotu stendu trīs Baltijas valstu simtgades noskaņās Latvijas Pasts kopā ar Igaunijas un Lietuvas pasta uzņēmumiem no 2018.gada 3. līdz 5.maijam piedalīsies Eiropas lielākajā pastmarku gadatirgū Briefmarken Messe Essen Vācijas pilsētā Esenē, īpaši izceļot Latvijas simtgadei veltīto neregulāras formas pastmarku valsts kontūras formātā. Latvijas Pasts Vācijā organizētajā pastmarku izstādē piedalīsies jau 17.reizi.

2018.gads Latvijas Pastam Esenes starptautiskajā filatēlijas izstādē ir ļoti būtisks, jo šis ir ne tikai Latvijas valsts, bet arī Latvijas pasta uzņēmuma simtgades gads. Tāpēc Latvijas Pasts gadatirgū paralēli tradicionālajiem filatēlijas izdevumiem, par kuriem jau ierasti interesējas dažādu valstu pastmarku kolekcionāri, īpaši akcentēs unikālo neregulāras formas pastmarkas izdevumu Latvijas valsts kontūras formātā, kas veltīts Latvijas valsts simtgadei.

Esenes starptautiskais pastmarku gadatirgus ir vecākais šāda veida pasākums gan Vācijā, gan pasaulē – pastmarku kolekcionāri tajā pulcējas jau no 1976.gada, bet Latvijas Pasts izstādē piedalās kopš 1994.gada.

Latvijas Pasta emitētie filatēlijas izdevumi jau kopš līdzdalības sākuma Esenes gadatirgū guvuši pastmarku kolekcionāru ievērību, jo atbilst filatēlijas labākajai praksei un kolekcionāru tematiskajām interesēm. Ārvalstu kolekcionāriem saistošākās bijušas Latvijas Pasta izdotās pastmarkas Latviešu tautastērpu, Floras un Faunas sērijās, kā arī sportam un dzelzceļam veltītie filatēlijas izdevumi.

Esenes starptautiskā pastmarku gadatirgus piedāvātie pakalpojumi ietver arī filatēlijas apaļā galda diskusijas, lekcijas un prezentācijas.

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts|

 
Pagarināta pieteikšanās sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanas konkursam
airBaltic Training Pilotu akadēmija Liepājā būvēs jaunu lidmašīnu angāru
No 2021.gada būs pieejama modernizēta reģionālā sabiedriskā transporta biļešu tirdzniecības sistēma
Greiderēšanas darbi šogad veikti teju 64 tūkstošu km garumā
Autovadītāju ievērībai: satiksme uz Jūrmalas šosejas pakāpeniski tiek pārslēgta uz Jūrmalas virziena brauktuvi un tiek slēgta uzbrauktuve uz Rīgas apvedceļu A5 Salaspils virzienā