Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic sveic miljono Bombardier CS300 pasažieri

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 24. aprīlī, sveica Bombardier CS300 lidmašīnas miljono pasažieri kopš komerciālo lidojumu uzsākšanas ar CS300 2016. gada 14. decembrī. Par miljono pasažieri kļuva Santa Klēģere, kas starptautiskajā lidostā „Rīga” ieradās ar airBaltic lidojumu no Parīzes.

airBalticizpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Mēs kopā ar mūsu partneriem un pasažieriem esam priecīgi atzīmēt tik nozīmīgu sasniegumu mūsu flotes modernizācijā – CS300lidmašīnas miljono pasažieri. Kopš brīža, kad kļuvām par pirmo lidsabiedrību pasaulē, kas uzsāka komerciālos lidojumus ar šīm pasaulē modernākajām lidmašīnām, mēs un mūsu pasažieri esam ieguvēji no visām priekšrocībām, ko piedāvāCS300.”

„Mēs esam gandarīti, ka jauno lidmašīnu ieviešana ir bijusi veiksmīga un to darbība ir pārsniegusi cerības.airBaltic komanda ir priecīga dzirdēt pozitīvas atsauksmes no klientiem, kuri novērtē uzlaboto lidošanas pieredzi un jau pieprasa papildu reisus arCS300lidmašīnāmairBalticmaršrutu kartē,” piebilst M. Gauss.

Kopš komerciālo lidojumu uzsākšanas ar CS300 lidmašīnām airBaltic veikusi vairāk nekā 9 069 lidojumu un nolidojusi vairāk nekā 23 603 stundu. Šobrīd jau katrs ceturtais airBaltic pasažieris lido ar CS300 lidaparātu.

Līdz 2019. gada beigām airBaltic plāno saņemt visas 20 pasūtītās Bombardier CS300 lidmašīnas. Kad airBaltic floti veidos tikai Bombardier lidaparāti, flotes vidējais vecums būs divi gadi, līdz ar to tā būs viena no jaunākajām flotēm Eiropā.

Šonedēļ, no 25. aprīļa līdz 27. aprīlim, airBaltic kopīgi ar Bombardier piedalīsies globāla mēroga aviācijas nozares izstādē ILA Berlin, kurā tiks prezentēts viens no airBaltic Bombardier CS300 lidaparātiem.

Jaunajā Bombardier CS300 lidmašīnā kopumā ir 145 sēdvietas, un tā nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo CS300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

Turpmākai informācijai:

Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S Air Baltic Corporation
Starptautiskā lidosta “Rīga”
E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Pagarināta pieteikšanās sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanas konkursam
airBaltic Training Pilotu akadēmija Liepājā būvēs jaunu lidmašīnu angāru
No 2021.gada būs pieejama modernizēta reģionālā sabiedriskā transporta biļešu tirdzniecības sistēma
Greiderēšanas darbi šogad veikti teju 64 tūkstošu km garumā
Autovadītāju ievērībai: satiksme uz Jūrmalas šosejas pakāpeniski tiek pārslēgta uz Jūrmalas virziena brauktuvi un tiek slēgta uzbrauktuve uz Rīgas apvedceļu A5 Salaspils virzienā