Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Tikšanās Satiksmes ministrijā par BEREC jautājumiem

Pirmdien, 5.martā, notika Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes (BEREC), BEREC biroja un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvju tikšanās ar Satiksmes ministrijas Sakaru departamentu, lai apspriestu aktuālo situāciju saistībā ar jauno Eiropas Savienības elektronisko sakaru regulējošo ietvaru un tā ietekmi uz Latviju kā BEREC biroja mītnes zemi.

Tikšanās ietvaros tika apspriesti dažādi BEREC un BEREC biroja darbības aspekti un to attīstība saistībā ar drīzumā sagaidāmo vienošanos par priekšlikumiem Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvai par Eiropas Elektronisko sakaru kodeksa izveidi un Eiropas Parlamenta un Padomes regulai, ar ko izveido Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādi. Tika pārrunātas arī iespējamās tiesību aktu izmaiņas un to ietekme uz BEREC un BEREC biroja darbību, iezīmējot turpmāk izvērtējamos jautājumus un uzsverot kopīgu risinājumu meklēšanu Latvijas atbildīgo iestāžu, BEREC un BEREC biroja sadarbībā nākotnē. Jāatzīmē, ka līdz ar jaunā Eiropas Savienības regulējuma pieņemšanu, Latvijai noteiktā termiņā būs jāpārskata Mītnes līgums starp Latvijas Republikas valdību un Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes biroju.

BEREC ir Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestāde, kas apvieno Eiropas Savienības nacionālo elektronisko sakaru regulatoru vadītājus, izstrādā pamatnostādnes, sniedz atzinumus un konsultē Eiropas Savienības valstu regulatīvās iestādes un Eiropas Savienības iestādes. BEREC birojs, kura mītnes vieta atrodas Rīgā, ir Eiropas Savienības aģentūra, kas sniedz administratīvu un profesionālu atbalstu Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādei.

 
VAS “Latvijas dzelzceļš” 2018. gadā uzrādījis labākos rezultātus pēdējo trīs gadu laikā
airBaltic otro gadu pēc kārtas saņems ATW Tirgus līdera balvu
Autovadītāju ievērībai: sniegs un apledojums lielākajā daļā Latvijas apgrūtina braukšanu; strādā 145 ziemas tehnikas vienības
Uz C un D uzturēšanas klases autoceļiem visā Latvijas teritorijā šodien var veidoties bīstami braukšanas apstākļi; autovadītājiem jābūt īpaši piesardzīgiem
Autovadītāju ievērībai: sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu;strādā 134 ziemas tehnikas vienības