Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasts modernizē Pasta norēķinu sistēmu: ieviests īsziņu serviss un mūsdienīgi apmaksas termiņi

Modernizējot Pasta norēķinu sistēmas (PNS) funkcionalitāti, Latvijas Pasts ieviesis vairākus uzlabojumus – klientu kontu atlikuma fiksēšanai ieviests mobilo īsziņu serviss, savukārt atbilstoši mūsdienīgu norēķinu principiem paātrināti rēķinu apmaksas termiņi.

Latvijas Pasts nodrošina dažādus finanšu pakalpojumus – pasta nodaļās iespējams apmaksāt visa veida rēķinus, noformēt naudas pārvedumus, veikt naudas iemaksas savā vai cita Latvijas Pasta klienta maksājumu kontā, veikt pārskaitījumus uz iekšzemes vai ārvalstu kredītiestāžu juridisko vai privātpersonu kontiem, apkalpot darījumus PNS kontos un saņemt citus finanšu pakalpojumus.

Populārākais finanšu pakalpojums pasta nodaļās ir maksājumu konts PNS, kura priekšrocības šobrīd izmanto gandrīz 306000 fizisku un juridisku personu. Pasta nodaļas reģionos bieži vien ir vienīgā vieta, kur iespējams veikt finanšu darījumus, – piemēram, apmaksāt rēķinus un saņemt skaidras naudas izmaksu. Ērts veids, kā saņemt skaidras naudas izmaksu no PNS konta dzīvesvietā, ir izmantot pastnieka starpniecību.

Līdz ar PNS pakalpojumu servisa modernizāciju maksājumu konta īpašniekiem ir iespēja iegūt informāciju par ienākošajiem un izejošajiem darījumiem savā kontā, neapmeklējot nodaļu, bet saņemot īsziņu savā mobilajā tālrunī. Pieteikties šim pakalpojumam iespējams jebkurā pasta nodaļā – pirmās divas īsziņas mēneša ietvaros klientam tiek nosūtītas bez maksas. Kopš īsziņu servisa ieviešanas Latvijas Pasts klientiem šādā veidā izsūta vidēji 500 īsziņu mēnesī, un to skaits turpina augt. Sīkāka informācija par pakalpojumu te.

Atbilstoši mūsdienīgu norēķinu principiem Latvijas Pasts paātrinājis rēķinu apmaksas termiņu pasta nodaļās līdz, maksimums, vienai darbdienai, nodrošinot ātru, ērtu un izdevīgu rēķinu samaksu. Uzņēmuma noteiktā pakalpojuma maksa skaidrā naudā ir zemākā valstī – rēķinu apmaksas pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no tā, kā pakalpojuma sniedzējs noformē rēķinu: ja tajā iekļauts svītrkods (žiro rēķini), rēķina apmaksa ir lētāka –tie ir 0,60 eiro; savukārt pakalpojuma maksa par rēķiniem, kuros svītrkoda nav, veido 2,50 eiro.

Lai atvērtu PNS kontu, klientam jādodas uz pasta nodaļu, līdzi ņemot pasi vai personas apliecību. Konta atvēršana ir bez maksas. Maksājumu konts pasta nodaļā sniedz ērtu iespēju saņemt algu, pensiju, pabalstus un citus maksājumus, veikt pārskaitījumus uz juridisku un privātpersonu kontiem pasta nodaļās, kā arī kredītiestādēs Latvijā un ārvalstīs, iemaksāt un izņemt no sava konta skaidru naudu, apmaksāt rēķinus par īres, komunālajiem un citiem pakalpojumiem. Sīkāka informācija pieejama šeit.

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
E-pasts: pr@pasts.lv; vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts|

 
Latvija starp Eiropas līderiem aviopasažieru skaita pieaugumā
Mācību gads ir noslēdzies - vasarai ir sagatavoti 2000 bērni velosipēdisti
1. jūlijā vairākas bākas atvērtas bezmaksas apskatei
Latvijas Pasts veido modernu Klientu centru un pāriet uz vienotu informatīvo tālruni
Biķernieku rallijkrosa trase iekļauta datorspēlē “Dirt rally 2.0”