Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Noskaidroti klientu vērtējumā labākie 2017.gada pastnieki un pasta nodaļu operatori

Latvijas Pasta organizētajā konkursā Mans Pastnieks 2017 noskaidroti klientu vērtējumā uzticamākie, izpalīdzīgākie un zinošākie uzņēmuma pastnieki un pasta nodaļu operatori katrā Latvijas reģionā. Kopumā kādai no nominācijām izvirzīti 1339 Latvijas Pasta pastnieki vai pasta operatori, par kuriem saņemts 7000 klientu anketu. Iesūtītās atsauksmes akcentē pasta darbinieku būtisko lomu daudzu klientu sadzīves paradumu nodrošināšanā.

Latvijas Pastā strādā aptuveni 3000 pastnieku un pasta nodaļu darbinieku, kuri ik dienas apkalpo klientus vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās visā Latvijā. Labākais pastnieks un pasta nodaļas operators izvēlēts katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Ar klientu anketu starpniecību pateicība izteikta gandrīz pusei no šiem darbiniekiem, novērtējot 1339 pastniekus un pasta operatorus kā labākos pasta nozares profesionāļus.

Konkursa Mans Pastnieks 2017 ietvaros arī šogad novērota augsta klientu atsaucība – saņemts 7000 klientu anketu, no kurām vairāk nekā 1600 anketu aizpildīts tiešsaistē, izmantojot Latvijas Pasta interneta vietni.

Pastnieku konkurencē klienti par labāko Latgales reģionā atzinuši Inetu Voicišu no Rugāju novada Rugāju pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Lieni Balodi no Jaunpils novada Jaunpils pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Rudīti Eglīti no Limbažu novada Skultes pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Valiju Skadiņu no Neretas novada Ērberģes pasta nodaļas, savukārt Rīgas reģionā – Ivetu Silkalni no Rīgas 6.pasta nodaļas.

Savukārt labākā pasta nodaļas operatore klientu vērtējumā Latgales reģionā ir Anna Lucijanova no Rēzeknes 1.pasta nodaļas, Kurzemes reģionā – Kristīne Ķēniņa no Kandavas pasta nodaļas, Vidzemes reģionā – Līga Rakecka no Rūjienas pasta nodaļas, Zemgales reģionā – Anita Lazovska no Dobeles novada Penkules pasta nodaļas, bet Rīgas reģionā – Inga Puķīte no pasta centra Sakta Rīgā.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns atzīst, ka ikgadējais konkurss Mans Pastnieks palīdz uzņēmumam stiprināt pasta darbinieku profesiju prestižu un apzināties katra darbinieka vērtību: “Vislielākais paldies mūsu lepnumam – Latvijas Pasta labākajiem darbiniekiem, kā arī visiem klientiem, kas nežēloja laiku, lai paustu savu atzinību. Daudzās anketas sniedz gandarījumu, ļauj novērtēt mūsu darbu no malas un motivē censties arvien vairāk!”

Klientu vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasta, kā arī tiks aicināti uz īpašu apbalvošanas ceremoniju pie satiksmes ministra Ulda Auguļa.

Iesūtītājās anketās izceltas tādas pasta darbinieku profesionālās prasmes kā atsaucība, komunikācijas spējas, laipna izturēšanās, precizitāte un zināšanas. Īpaši novērtētas ir darbinieku cilvēciskās īpašības – pastnieks lauku reģionos bieži tiek uztverts kā saikne ar ārpasauli, kurš arī uz vistālāko lauku viensētu piegādā abonētos preses izdevumus, vēstules un sniedz dažādus citus pasta pakalpojumus.

Latvijas Pasts jau septīto reizi aicināja iedzīvotājus noteikt labāko pastnieku un pasta nodaļas operatoru. Konkursa Mans Pastnieks 2017 anketas tika izsūtītās 2017.gada oktobra sākumā kopā ar Latvijas Pasta abonēšanas katalogu. Anketas bija iespējams aizpildīt un nosūtīt arī tiešsaistē http://anketa.pasts.lv/.

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
E-pasts: pr@pasts.lv; vienta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts|

 
AS “Pasažieru vilciens” norīko īpašu vilcienu uz “Prāta Vētras”koncertu Liepājā, sākta vilciena biļešu iepriekšpārdošana
Veiksmīgi noslēdzies projekta „Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā” pirmais mācību gads
Līgos svētkos gaidāmas izmaiņas aptuveni 500 reģionālo autobusu maršrutu
Uzlabojoties ziņošanas kultūrai par incidentiem aviācijā, uzlabojas arī drošuma līmenis
Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem notiks dzelzceļa caurbrauktuves remontdarbi; satiksmi organizēs regulētāji