Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasts saņem Ķīnas Alibaba grupas uzņēmuma Cainiao balvu par efektīvu sadarbību

Tranzīta sūtījumu projekta ietvaros no Āzijas uz trešajām valstīm Latvijas Pasts saņēmis sadarbības partnera Alibaba grupas loģistikas uzņēmuma Cainiao balvu par saskaņotu komandas darbu un efektīvu atbalstu (For consentaneous team work & effective supporting). Balvu Ķīnas pilsētā Handžou saņēma Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns un Starptautisko attiecību vadības departamenta direktora vietnieks Andris Eglājs. Pagājušajā gadā Latvijas Pasts iesaistījās tranzīta projektā – Āzijas e-komercijas sūtījumu apstrādē un tālākā piegādē uz trešajām valstīm.

2017.gadā Latvijas Pasts iesaistījās e-komercijas sūtījumu tranzīta piegādēs no Āzijas uz trešajām valstīm, pamatā piegādājot Ķīnas tirdzniecības platformas Alibaba sūtījumus. Balvas saņemšana Handžou notika Cainiao loģistikas foruma ikgadējā sanāksmē, piedaloties vairāk nekā 700 sadarbības partneru pārstāvjiem no visas pasaules.

“Ir liels gandarījums saņemt tik būtisku novērtējumu tikai pusgadu pēc tranzīta sūtījumu piegāžu sākšanas. Mūsu sadarbības partneri Ķīnā ļoti rūpīgi kontrolē visus tranzīta ceļa posmus, mēra kopējo ātrumu un kvalitāti, bet analizēta tiek katra posma efektivitāte. Latvijas Pasts šo efektivitāti ir sasniedzis, kravu izkraušanā, apstrādē un pārsūtīšanā tālakai piegādei uzrādot atzinīgi novērtētu ātrumu,” uzsver Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Satiksmes ministrs Uldis Augulis izceļ Latvijas Pasta realizētā tranzīta sūtījumu projekta būtisko ietekmi ne tikai uz pasta pakalpojumu nozari, bet arī Latviju kā tranzīta pakalpojumu sniedzēju kopumā, tajā skaitā arī aviācijas jomā. “Latvijas Pasts sācis tranzīta pakalpojumu sniegšanu ar iepriekš nepieredzētu dinamiku, pusgada laikā nodrošinot arī būtisku sniegto aviācijas pakalpojumu pieaugumu lidostā Rīga un tādējādi stiprinot Latvijas kopējo tranzīta pakalpojumu nišu. Vienlaikus pozitīvais novērtējums apliecina Latvijas konkurētspēju un profesionālo darbu pasta pakalpojumu nozarē.”

Projekta ietvaros Latvijas Pastā 2017.gada otrajā pusē apkalpots ap 20 tranzīta sūtījumu lidmašīnu kravu, no kurām lielākās – ar lidmašīnām Boeing 747. Līdzīga Alibabas grupas sadarbības partnerība darbojas arī atsevišķās citās valstīs.

Pielikumā: preses relīze un foto no balvu saņemšanas Handžou, Ķīnā. Lūdzu, rakstiet/zvaniet, ja rodas papildu jautājumi.

Ar cieņu,
Gundega Vārpa
VAS Latvijas Pasts
Ārējo komunikāciju vadītāja
Tālr.: +371 67608505
Mob.:+ 371 26628729
facebook.com/latvijas.pasts
twitter.com/latvijas_pasts

 
Latvija starp Eiropas līderiem aviopasažieru skaita pieaugumā
Mācību gads ir noslēdzies - vasarai ir sagatavoti 2000 bērni velosipēdisti
1. jūlijā vairākas bākas atvērtas bezmaksas apskatei
Latvijas Pasts veido modernu Klientu centru un pāriet uz vienotu informatīvo tālruni
Biķernieku rallijkrosa trase iekļauta datorspēlē “Dirt rally 2.0”