Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic uzsāk sadarbību ar Air Malta

Latvijas lidsabiedrība airBaltic un Maltas nacionālā aviokompānija Air Malta noslēgušas vienošanos par sadarbības lidojumiem. Šīs partnerattiecības ar Air Malta nodrošinās iespēju airBaltic pasažieriem ik dienu sasniegt Maltu caur lidostām Eiropā, kā arī no Maltas doties uz tālākiem galamērķiem. Savukārt Air Malta pasažieriem šī sadarbība piedāvās labāku savienojamību ar Baltijas valstīm un Austrumeiropu.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: „Mēs esam priecīgi sadarboties ar Air Malta, tādējādi vēl vairāk uzlabojot mūsu spēcīgo sadarbības lidsabiedrību tīklu, kas airBaltic klientiem nodrošina ērtu ceļošanu. Jaunā sadarbība uzlabos airBaltic pakalpojumus Maltā un Baltijas valstīs, sniedzot iespēju pasažieriem katru dienu ceļot šajā maršrutā, caur lidostām Vīnē, Minhenē, Briselē, Frankfurtē, Amsterdamā, Londonā, Ženēvā, Cīrihē un citām.”

Air Malta komercdirektors Pols Sīss (Paul Sies) piebilst: „Šī vienošanās ir kārtējais būtiskais Air Malta panākums tās izaugsmes stratēģijā un tīkla paplašināšanā. Mēs strauji maināmies, pārveidojot mūsu biznesa modeli un kļūstot par hibrīda pārvadātāju, vienlaikus strauji palielinot mūsu lidojumu skaitu jau esošajos maršrutos, kā arī atklājot jaunus galamērķus un pievienojot partnerus maršrutu tīklam. Šī vienošanās turpina paplašināt un uzlabot mūsu tīklu, kā arī Air Malta sadarbības partneru klāsts tiek papildināts ar citām līdzīgi domājošām, kvalitatīvām lidsabiedrībām. Gan Air Malta, gan airBaltic pauž līdzvērtīgu attieksmi pret saviem klientiem, un mēs esam priecīgi sadarboties.”

Air Malta lidojumu kods „KM” tiks izmantots tiešajiem lidojumiem no Maltas uz Rīgu, ko veiks airBaltic, kā arī savienojošajiem lidojumiem starp Maltu un Baltijas valstīm. Savukārt airBaltic lidojumu kodu „BT” izmantos reisiem no Rīgas, Viļņas un Tallinas uz Maltu, kā arī uz Katāniju (Itālija), izmantojot citas lidostas.

Air Malta savieno Maltu ar aptuveni 30 lielākajām pilsētām Eiropā, Ziemeļāfrikā un Vidusjūras reģionā. Sadarbojoties ar citām lidsabiedrībām, aviokompānija piedāvā ērtus savienojumus uz vēl vairākiem galamērķiem Ziemeļamerikā un Tuvajos Austrumos.

airBaltic nodrošina lidojumus no Rīgas uz vairāk nekā 60 galamērķiem. No ikviena no šiem galamērķiem airBaltic piedāvā ērtus savienojumus caur Rīgu uz galamērķiem lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Papildus tam airBaltic piedāvā arī tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas.

Turpmākai informācijai:

Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S Air Baltic Corporation
Mārupes novads, Tehnikas iela 3
Starptautiskā lidosta “Rīga”
LV-1053 Rīga, Latvija
E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Latvija starp Eiropas līderiem aviopasažieru skaita pieaugumā
Mācību gads ir noslēdzies - vasarai ir sagatavoti 2000 bērni velosipēdisti
1. jūlijā vairākas bākas atvērtas bezmaksas apskatei
Latvijas Pasts veido modernu Klientu centru un pāriet uz vienotu informatīvo tālruni
Biķernieku rallijkrosa trase iekļauta datorspēlē “Dirt rally 2.0”