Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasta nodaļās Ziedot.lv programmām 2017.gadā saziedoti vairāk nekā 14 000 eiro

Latvijas Pasta 450 nodaļās visā Latvijā 2017.gada laikā saziedoti vairāk nekā 14000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmām Mazajām sirsniņām un Piepildi bērniņa sapni. Uzņēmuma klienti tādējādi palīdzējuši 36 slimu bērnu un pusaudžu ārstēšanai un rehabilitācijai.

Līdz 2017.gada 1.jūnijam līdzekļi pasta nodaļās tika ziedoti programmas Mazajām sirsniņām ietvaros, kas paredzēta smagi slimu bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai, savukārt pēc šī datuma – programmai Piepildi bērniņa sapni, kas palīdz bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns izsaka pateicību visiem uzņēmuma klientiem, kas visā valsts teritorijā jau vairāku gadu garumā atbalsta Ziedot.lv labdarības programmas. “Liels paldies visiem mūsu klientiem, kas iesaistās Ziedot.lv organizētajās atbalsta programmās. Turklāt lielākais prieks ir par to, ka šis atbalsts tiek nerimstoši sniegts jau vairāku gadu garumā, un tas notiek visā Latvijā, ikvienā pasta nodaļā.”

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta: “Latvijas Pasts kā sirds pastnieks ir atnesis brīnišķīgus jaunumus 36 smagi slimu bērniņu ģimenēm. Pateicoties Latvijas Pasta klientu un darbinieku ziedojumiem, bērniņi no visas Latvijas saņems tik ļoti nepieciešamo ārstniecību un rehabilitāciju, lai dzīvotu pilnvērtīgāku dzīvi.”

Labdarības programma Piepildi bērniņa sapni, kam patlaban notiek ziedojumu vākšana Latvijas Pasta nodaļās, sniedz palīdzību bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, nodrošinot regulāru un inovatīvu rehabilitāciju, kas ļauj kļūt patstāvīgākiem un iekļauties vienaudžu sabiedrībā. Bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem rehabilitācijas pasākumi nepieciešami ilgstoši un regulāri, viņu ģimenēm tiem nepietiek finansiālo resursu un arī valsts finansējums šim mērķim ir nepietiekams – tikai viens rehabilitācijas kurss reizi 1,5 gados.

Ziedot.lv vērsušies vairāk nekā 100 bērnu un jauniešu ar kustību traucējumiem, kam steidzami nepieciešama rehabilitācija. Lai visiem bērniem palīdzētu, nepieciešami vairāki simti tūkstošu eiro.

Latvijas Pasta un Ziedot.lv sadarbība ziedojumu vākšanā sākās 2013.gada nogalē, un kopš tās

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts|

 
Latvija starp Eiropas līderiem aviopasažieru skaita pieaugumā
Mācību gads ir noslēdzies - vasarai ir sagatavoti 2000 bērni velosipēdisti
1. jūlijā vairākas bākas atvērtas bezmaksas apskatei
Latvijas Pasts veido modernu Klientu centru un pāriet uz vienotu informatīvo tālruni
Biķernieku rallijkrosa trase iekļauta datorspēlē “Dirt rally 2.0”